joomla templates top joomla templates template joomla

Urzędnicy zrobili sobie "dodatkowe święto". 2 maja Urząd Miasta będzie nieczynny. Bedzie można jednak rejestrować zgodny w Urzędzie Stanu Cywilnego

włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

 
Urząd Miejski ma dodatkowy "dzień świąteczny". 2 maja, który jest zwykłym dniem pracującym dla większości pracujących w prywatnym sektorze mieszkańców Grudziądza, dla urzędników jest dodatkowym wolnym od pracy dniem długiego weekendu. 
 
Z informacji przekazanej przez Urząd Miejski w Grudziadzu wynika, że 2 maja nie załatwimy żadnej sprawy w Ratuszu ponieważ w tym dniu będzie on nieczynny. 
 
 
 
W MPGN również nie załatwimy żadnej sprawy. W dniu 2 maja podobnie jak Urząd Miejski firma zrobiła sobie wolne. 
 
Nie wszyscy Urzędnicy jednak "wyjadą na majówke". Będą dyżury w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie będzie odbywała się rejestracja zgonów.  
 
Również Strażnicy Miejscy nie skorzystają z dnia wolnego i pełnić będą służbę. 
 
Otwarte, bez zmian, będą również punkty sprzedaży biletów komunikacji miejskiej na pętli w Tarpnie i w Centrum Handlowym „Alfa”, które podobnie jak większość punktów w Grudziądzu w tym dniu pracuje normalnie. 
 
Podobna sytuacja będzie Muzeum w Grudziądzu, które będzie czynne 2 maja w godz. 10.00 - 18.00, a dodatkowo również w dni świąteczne dla zwiedzających 1 i 3 maja w godz. 10.00-15.00.
 
Również Turyści odwiedzający nasze miasto nie będą zawiedzeni Informacja Turystyczna w tym dniu pracuje normalnie. 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież