joomla templates top joomla templates template joomla

W ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego zrealizowano kolejny projekt. Pod koniec sierpnia utwardzono kostką betonową chodnik w Ogrodzie św. Katarzyny

info: UM, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Park Św. Katarzyny to obiekt wypoczynkowy zaspokajający potrzeby mieszkańców wciąż rozbudowującego się osiedla Rządz. Przy powstających nowych domach park jest ostoją oraz miejscem wypoczynku i spokoju. Korzystają z niego mieszkańcy w różnym wieku. 
 
 
Starsi korzystają z uroków natury, matki z dziećmi w wózkach przychodzą na spacery, dzieci bawią się i często korzystają z imprez. Dotychczasowy chodnik posiadał nawierzchnię z gruzu, dlatego mieszkańcy Grudziądza mieli trudności z poruszaniem się po nim. Nowy chodnik jest dla wszystkich sporym ułatwieniem, a także dodaje miejscu atrakcyjności i estetyki. Liczymy też, że taki komfort skłoni mieszkańców do aktywnego wypoczynku.
 
 
21 sierpnia 2019 roku zrealizowano zadanie w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Na osiedlu Rząd, przy ulicy Konstytucji 3 Maja 45, odnowiono chodnik na terenie Ogrodu Św. Katarzyny. 
 
Wnioskodawcą projektu „Rewitalizacja Ogrodu Św. Katarzyny” był Pan Zdzisław Łagoda. Wszystkie prace wykonała firma „Feniks” z Grudziądza. 
 
Koszt wykonania zadania to 74.907,62 zł brutto.