joomla templates top joomla templates template joomla

Zmiany kadrowe w grudziądzkich Solankach. Z funkcją prezesa pożegnał się Piotr Jerzewski, zastąpi go Małgorzata Kosińska obecna Prezes Grudziądzkiego Holdingu Komunalnego

info: UM, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

 
Decyzją Rady Nadzorczej spółki Geotermia Grudziądz Sp. z o.o. z funkcji Prezesa Zarządu odwołany został Pan Piotr Jerzewski.
 
Jak informują służby prasowe Urzędu Miejskiego miasto stanęło przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest realizacja przyjętego przez Radę Miejską programu postępowania naprawczego. To zadanie wyjątkowo trudne w obliczu panującej w naszym kraju epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, która także wpłynęła na funkcjonowanie tej spółki. Aby to zadanie odniosło sukces starania w tym zakresie powinna podejmować zarówno spółka jak i miasto.

Aby zapewnić ciągłość funkcjonowania Prezesem Zarządu spółki Geotermia Grudziądz od dzisiaj jest Pani Małgorzata Kosinska.
 

Małgorzata Kosińska pełniła funkcję dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych w spółce OPEC. Jako dyrektor dbała o przyszłe bezpieczeństwo finansowe grupy kapitałowej OPEC, czynnie uczestniczyła w planowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych, wykorzystując swoje umiejętności we wprowadzaniu przemyślanych rozwiązań.
 
Od 25 września 2019 r. jest Prezesem Zarządu spółki Grudziądzki Holding Komunalny, której zadaniem jest konsolidacja potencjału spółek komunalnych oraz koordynacja inwestycji prowadzonych w mieście.