joomla templates top joomla templates template joomla

W niedzielę już po raz szósty odbędzie się „Bieg Trzech Plaż”. W tym dniu będzie kursował specjalny autobus Zgrupowanie na starcie o godz. 10.00

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

 
Już po raz szósty w najbliższą niedzielę, 25 czerwca odbędzie się „Bieg Trzech Plaż”. Gościem imprezy organizowanej przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku oraz Akademię Biegania będzie czołowy polski olimpijczyk, chodziarz Robert Korzeniowski. Przyjedzie do Grudziądza na zaproszenie firmy Coca Cola, która od lat, za pośrednictwem programu Lider Animator, wspiera nasze wydarzenie.
 
Listy startowe zamknięte są już od kilku tygodni. W biegu głównym, na dystansie 7 km pobiegnie 700 biegaczy. Ponadto wystartuje 300 dzieci na trasach od 100 do 1000 m. Dla wszystkich przygotowano piękne, oryginalne medale.
 
 
 
Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 biegami dzieci. Rozgrzewkę, ok. godz. 10.30, poprowadzą instruktorki z Zodiak Gym, a o godz. 11.00 nastąpi start biegu głównego. W tym roku nastąpiła niewielka zmiana trasy. Start biegu głównego będzie się odbywał z ul. Zaleśnej (przy domkach campingowych), a na 1 km kilometrze biegacze odwiedzą Miasteczko Westernowe Mega Park, gdzie spotka ich kilka nieoczekiwanych atrakcji. Potem trasa prowadzić będzie przez urokliwą plażę Delfin, a potem przez Plażę Dziką, by zakończyć się morderczym finiszem w piasku na plaży miejskiej. 
 
Zdjęcia z biegu z poprzednich lat:
 
 
Dla najlepszych biegaczy przygotowano atrakcyjne nagrody. Będzie też sporo niespodzianek i upominków od sponsorów m.in. pokaz flyboarda w wykonaniu grudziądzanina Michała Brudeckiego oraz koncert grudziądzkich kapel Hope i Out of control. Będzie można także wykonać badania w karetce grudziądzkiego Specjalistycznego Szpitala im. W. Biegańskiego, a na mecie czekać będą fizjoterapeuci. Imprezę poprowadzą dziennikarz sportowy, autor książki „Bronek Malinowski. Przeszkodowiec” Łukasz Panfil oraz Piotr Jezierski. 
 
{media load=media,id=2260,width=640,align=center,display=inline}
 
Pakiety startowe odbierać będzie można już w sobotę, 24 czerwca w godz. 18.00-20.00 na plaży miejskiej, do czego serdecznie zachęcamy. W niedzielę, 25 czerwca na plażę dojechać będzie można specjalnym bezpłatnym autobusem udostępnionym przez Urząd Miejski, kursującym od przystanku przy Auchan co 20 minut. 
 
 
Rozkład jazdy tutaj. W dniu biegu Biuro Zawodów czynne będzie w godz. 8.30-10.30.
 
Przypomnijmy, Bieg Trzech Plaż w ubiegłym roku uznany został za najlepszy bieg na dystansie niestandardowym w województwie kujawsko-pomorskim.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież