joomla templates top joomla templates template joomla

Bartosz Bartowski z KW „Wisła” zajął drugie miejsce w kategorii jedynek mężczyzn, a Weronika Jabłońska trzecie miejsce. Jessika Sobocińska z koleżankami z Wałcza zajęła trzecie miejsce w kategorii czwórek

info: UM/Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Miniony weekend zakończył się sukcesami grudziądzkich sportowców na imprezach o randze Mistrzostw Polski.

W dniach 12-13 września 2020 roku na torze regatowym w Kruszwicy odbyły się ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i ENEA Mistrzostwa Polski Młodzików w wioślarstwie.

W zawodach rywalizowali zawodnicy Klubu Wioślarskiego „Wisła” Grudziądz. Na drugim stopniu podium uplasował się Bartosz Bartkowski w kategorii jedynek mężczyzn.

Wśród dziewcząt w kategorii jedynek trzecie miejsce zajęła Weronika Jabłońska.

Ponadto Jessika Sobocińska wraz z koleżankami z UKS Ateny Wałcz zajęła trzecie miejsce w kategorii czwórek ze sterniczką.