joomla templates top joomla templates template joomla

Biało zieloni przegrywają. Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0:1

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot/video: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Czy to kryzys u grudziądzkich gospodarzy? Pytają największe polskie serwisy sportowe. Po długiej serii spotkań bez porażki jaka została przerwana w spotkani z Kluczborkiem zespół ponownie wygrał z Pogonią, a teraz Olimpia Grudziądz ponownie przegrywa. Nieprzewidywalne są wyniki spotkań, raz wygrana z czołowym zespołem tabeli ligowej innym razem przegrana z dołem ligowej części spadkowej. 

Jednak to nie był koniec dobrej passy. Olimpia wygrywa na wyjeździe z Pogonią Siedlce 2:1

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Mimo ostatniej przegranej Olimpia wygrywa kolejny mecz na wyjeździe. Najwyraźniej spotkanie z MKS-em to był „błąd przy pracy” lub chwilowa niedyspozycja. Pogoń Siedlce podobnie jak Olimpia Grudziądz walczył do tej pory o przetrwanie w I lidze. Obecnie jednak po serii remisów i zwycięstw zespół z Grudziądz szybuje w ligowej tabeli na 11 pozycję, a tym samym jest daleko od strefy spadkowej. 

MKS Kluczbork pokonuje Olimpię. Pierwsza porażka biało zielonych po długim marszu

Tomasz Nowak/eSerwis.info; video: youtube/Olimpia Grudziądz; fot: R.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Oczywiście można powiedzieć, że kiedyś musiał nastąpić ten moment i Olimpia po bardzo długiej serii remisów i zwycięstw musi kiedyś ulec. I faktycznie imponujący marsz bez przegranej trwał bardzo długo, w 2016 roku Olimpia Grudziądz nie przegrała ani razu.

Dużo bramek i zwycięstwo Olimpii nad Zagłębiem. Grudziądz sukcesywnie ale opuszcza śmiercionośną strefę spadkową

Tomasz Nowak/eSerwis.info; video: youtube/Olimpia Grudziądz; fot: facebook/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

To było niesamowite widowisko, w który nie zabrakło zarówno wielu bramek jak i również zwycięstwa.  Olimpia Grudziądz wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec 4:2. Emocjonujące spotkanie mogli obejrzeć kibice Olimpii i Zagłębia w Grudziądzu. Aż 6 bramek pozwoliło utrzymać dynamikę spotkania i stworzyć bardzo ciekawe widowisko dla kibiców. 

Zdecydowana wygrana GKM Grudziądz nad gośćmi z Tarnowa

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

MRGAREDEN GKM Grudziądz wygrywa inauguracyjny mecz PGE Ekstraligi w Grudziądzu z Unia Tarów i w ten piękny sposób rozpoczyna sezon ekstraligowy w Grudziądzu. 57:33 dla gospodarzy, wysoka wygrana grudziądzkiej drużyny pozytywnie nastawia zespół w nowym sezonie.

4. Półmaraton Śladami Bronisława Malinowskiego za nami. Czekamy na kolejny. Już za rok!

R.Ż/eSerwis.info; info: Urząd Miasta; Grudziądz; fot: R.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

695 osób wczoraj, tj. 1 maja przebiegło dystans 21,0975 km, czyli 4. Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Sygnał do startu dał zawodnikom Prezydent Grudziądza Robert Malinowski. Biegacze wystartowali ze stadionu im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu, przebiegli przez ulice miasta, most na Wiśle, miejscowości: Dragacz, Grupa i Buśnia aż do Rulewa. 

Czekają na Twój doping na trasie. Jutro IV Półmaraton Śladami Bronisława

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

750 zawodników zapowiedziało swój start w najbliższą niedzielę, 1 maja w 4. Półmaratonie Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Mistrzyni Polski w Maratonie, grudziądzanka Arleta Meloch i zwycięzca ubiegłorocznego półmaratonu Marcin Zagórny ścigać się będą z całą pewnością o statuetki i cenne nagrody. 

GKM Grudziądz przegrywa wyjazdowe spotkanie w Gorzowie

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl; facebook/Stal Gorzów włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Przez większą część spotkania MRGARDEN GKM Grudziądz był w kontakcie z gospodarzami z Gorzowa, niestety bardzo dobra końcówka Stali dała gospodarzom pewne zwycięstwo w Gorzowie.

Nadal niepokonana Olimpia remisuje z wiceliderem tabeli Wisłą Płock 1:1

Tomasz Nowak/eSerwis.info; video/foto: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Jeszcze zimą niewielu sądziło, że Olimpia ma szansa na utrzymanie się w I lidze. Runda wiosenna pokazuje jednak, że po zimowej przerwie zespól wyraźnie jest wzmocniony i może się równać z każdym jak równy z równym. Remis w spotkaniu z Wisłą Płock to kolejne dobre spotkanie, chociaż pozostaje niedosyt to jednak jest to remis z wiceliderem tabeli – co trzeba podkreślić.