joomla templates top joomla templates template joomla

Tomasz Gollob nadal pozostanie w Grudziądzu i będzie występował w barwach GKM-u

T.N./eSerwis.info; info: GKM Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Ta informacja ucieszy zapewne kibiców GKM Grudziądz. Tomasz Gollob pozostaje w Grudziądzu i będzie reprezentował nadal barwy żółto-niebieskie. Do informacji kibiców docierały różne sygnały o dalszym udziale Tomasza Golloba w grudziądzkim zespole. 

Mecz doskonale rozpoczął się dla Olimpii, niestety skończył się źle. 2:3 Olimpia przegrywa z Drutex-Bytovia Bytów

T.N./eSerwis.info; foto/video: Olimpia Grudziądz/youtube włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Początek spotkania w Grudziądzu rozpoczął się po myśli Olimpii strzałem Marcina Woźniaka w 4 minucie spotkania. Niestety zakończenie było bardziej dramatyczne bo ostatni strzał należał do gości z Bytowa. Niestety okazało się że ostatnie spotkanie grudziądzkiego zespołu w Sosnowcu nie przełożyło się na kolejne potyczki. 

Zobacz zeszłorocznych medalistów. W sobotę 35. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

info: Urząd Miejski Grudziądz; fot/video; Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Trwają zapisy na 35. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego. Wydarzenie zaplanowano 24 września. Start i meta na Stadionie „Olimpii”. Zgłoszeń do biegów młodzieżowych oraz biegu głównego można dokonywać przez stronę internetową: www.biegimalinowskiego.pl. 

Olimpia przegrywa spotkanie z Górnikiem Zabrze 1:2

T.N./eSerwis.info; video/foto; youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Po opuszczeniu strefy spadkowej w tabeli ligowej dzięki ostatnim spotkaniom Olimpia przegrywa tym razem 1:2 z Górnikiem Zabrze na własnym boisku.

Już jutro Strong emocje na Marinie. Puchar Polski Strong Man

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz; fot: Edyta Serocka/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Do Grudziądza przyjadą: Sławomir Toczek, Jakub Szczechowski, Bartłomiej Grubba, Tomasz Lademann, Krzysztof Kacnerski i Piotr Czapiewski. Zawodnicy zmierzą się w 6 konkurencjach m.in. w tzw. spacerze farmera i Buszmena oraz wyciskaniu szkockich belek nad głowę i przeciąganiu tira.

Grudziądz ma mistrzynię świata. Marlena Wawrzyniak wywalczyła złoto na zawodach w Bułgarii

T.N./eSerwis.info; info: wikipedia włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Grudziądz ma mistrzynię świata. Marlena Wawrzyniak wywalczyła na zawodach w Bułgarii złoty medal! Utytułowana zawodniczka z Polski, a co ważniejsze z Grudziądza, Marlena Wawrzyniak w kategorii masters do 70 kg pokonała rywalki i wywalczyła tytuł mistrzyni świata na zawodach w Bułgarii. 

Arleta Meloch czwarta w Rio de Janeiro na 1500 metrów!

T.N./eSerwis.info; info; fot: Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Srebrna medalistka z Londynu na 1500 metrów, brązowa na 800 metrów na igrzyskach w Sydney w Rio de Janeiro czwarta na dystansie 1500 metrów. Grudziądzka biegaczka Arleta Meloch zajęła czwarte miejsce w dystansie 1500 metrów w paraolimpiadzie w Rio de Janeiro! Grudziądzanka uzyskała czas 4.33,19 sekund i jest to jej najlepszy rezultat w tym sezonie. 

Grudziądzanin najlepszy w zmaganiach Strongmenów w Grudziądzu. To nie ostatnia tego typu impreza, będą kolejne

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Do Grudziądza przyjechali Sławomir Toczek, Bartłomiej Grubba, Tomasz Lademann, Krzysztof Kacnerski, Piotr Czapiewski i Jakub Szczechowski. Ten ostatni - Grudziądzanin - wygrywa zmagania na swoim terenie. Jakub Szczechowski z Grudziądza wygrywa grudziądzką odsłonę Pucharu Polski Strong Man. 

Jak spisali się grudziądzcy sportowy w RIO? Jest kilka sukcesów!

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz; fot/video: Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Pora na podsumowanie występów zawodników związanych z Grudziądzem na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Wychowanka Klubu Wioślarskiego „Wisła” Grudziądz Magdalena Fularczyk-Kozłowska wraz z koleżanką z reprezentacji Polski Natalią Madaj zdobyły złoty medal w wioślarstwie.