joomla templates top joomla templates template joomla

Olimpijskie złoto dla wychowanki grudziądzkiego klubu KW "Wisła". Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj mistrzyniami olimpijskimi

T.N./eSerwis.info; fot: Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Dwójka podwójna wagi lekkiej w składzie Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj z złotym medalem igrzysk w Rio. Polki, które były uważane za jedne z faworytek do podium przez większość wyścigu płynęły na drugiej pozycji za osadą brytyjską. 

GKM Grudziądz przegrywa z Falubaz Zielona Góra, która zgarnia bonus

T.N./eSerwis.info; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Wynik wyjazdowego spotkania MRGARDEN GKM Grudziądz z Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 35:55. Tym samym gospodarze zgarniają bonus. Aktualna sytuacja w tabeli PGE Ektraligi - MRGARDEN GKM Grudziądz na czwartej pozycji.

Grudziądzanie wystartują w Letnich Igrzyskach Olimpijskich. Już dzisiaj w nocy oficjalna ceremonia otwarcia

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz; video/foto: RUPTLY/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Już dzisiaj w nocy ofiaclne otwarcie Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio. Również grudziądzcy zawodnicy będą rywalizowali o medale. Igrzyska Olimpijskie w Rio rozpoczynają sie oficjalnie już dzisiaj w nocy. Na tej najważniejszej imprezie sportowej wystąpią również zawodnicy grudziądzkich klubów sportowych, a także wywodzące się z grudziądzkiego sportu. 

GKM niepokonany na własnym torze. Bonus jednak wędruje do gości z Rybnika

T.N/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na grudziądzkim torze tradycyjnie triumfują gospodarze. GKM Grudziądz wygrywa spotkanie z ROW Rybnik 54:36. Sporo pechowych sytuacji dla grudziądzkiego zespołu spowodowało, że bonus powędrował tym razem do rywali. Spotkanie jednak zakończone wynikiem 54:36 na chwile obecną lokuje grudziądzki zespół na 3 pozycji tabeli ligowej. 

Olimpia miała walczyć o wyższe cele. W inauguracyjnym spotkaniu ulega drużynie z Bielsko-Białej

T.N/eSerwis.info; info Olimpia Grudziądz; fot: Agencje/eReporter24.pl; VIDEO: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Grudziądzki zespół przegrywa inauguracyjny mecz sezonu z drużyną z Bielska-Białej i to na własnym boisku przed własną widownią. To dopiero początek sezonu, ale nie trudno się domyślać jakie znaczenie ma on dla kibiców i zapewne równiez psychologiczne znaczenie także dla samych zawodników.

Do ostatniego biegu ważyły się losy spotkania. GKM bez zwycięstwa i bez punktu bonusowego po potyczce z Betard Spartą Wrocław

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Nikomu nie udało się wywalczyć bonusowego punktu, a emocje i kwestia zwycięstwa wyjaśniła się dopiero w ostatnim biegu tego spotkania. Dodatkowego oczka nie wywalczyła żadna z drużyn, bonusu nie było, było za to sporo emocji to za sprawą obydwóch drużyn. 

Antonio Lindbaeck w najbliższych spotkaniach GKM Grudziądz raczej nie wystąpi. Został zatrzymany przez policję

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Antonio Lindbaeck został zatrzymany przez szwedzką policję. Zawodnik MRGarden GKM Grudziądz podejrzany jest o dokonanie czynności seksualnej z nieletnią. Zawodnik grudziądzkiego GKM-u w przeszłości był już kilkukrotnie sądzony przez szwedzki urząd sprawiedliwości, za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.