joomla templates top joomla templates template joomla

Spotkanie ze srebrną medalistką Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko w grudziadzkiej Marinie

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na grudziądzkiej Marinie w czwartek 5 października zorganizowano spotkanie ze srebrną medalistą Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko. Przypomnijmy, ostatni sukces Marta Wieliczko odniosła na torze w Sarasocie (USA), gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorek w wioślarstwie. 

"Miałem jeszcze plany jednak mój sport stanął na zawsze. Szkoda". Tomasz Gollob spotkał się z mediami po 7 miesiącach od wypadku

T.N/eSerwis.info; video,foto: TVN24/x-news; foto: screen TVP włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Nie mam innego wyjścia. Mój sport stanął na zawsze, szkoda bo chciałem jeszcze zrobić jeden z medali w motokrosie i popłynąć Dakarem. Wszystko było dograne, tak miało się stać, ale się nie stanie – mówi Tomasz Gollob po 7 miesiącach od wypadku na zorganizowanej konferencji prasowej. 

Jak zapowiedzieli przed spotkaniem tak też zrobili. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w spotkaniu z Gorzowem dla MKS Grudziądz

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Ciekawe widowisko i pierwsze w tym sezonie zwycięskie spotkanie grudziądzkich szczypiornistów w starciu ze Stalą Gorzów. - „MKS Grudziądz 3-4 razy lepszy od zespołu z Gorzowa” – tak podsumował sobotnie spotkanie w Grudziądzu trener Stali Gorzów Dariusz Molski, który jednocześnie przeprosił kibiców za słaba postawę swojego zespołu.