joomla templates top joomla templates template joomla

"Miałem jeszcze plany jednak mój sport stanął na zawsze. Szkoda". Tomasz Gollob spotkał się z mediami po 7 miesiącach od wypadku

T.N/eSerwis.info; video,foto: TVN24/x-news; foto: screen TVP włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Nie mam innego wyjścia. Mój sport stanął na zawsze, szkoda bo chciałem jeszcze zrobić jeden z medali w motokrosie i popłynąć Dakarem. Wszystko było dograne, tak miało się stać, ale się nie stanie – mówi Tomasz Gollob po 7 miesiącach od wypadku na zorganizowanej konferencji prasowej. 

Reprezentacja Grudziądzkiego Klubu Karate KYOKUSHIN startowała w I Międzynarodowym Turnieju KARATE KYOKUSHIN w Ostródzie

info/foto: Klubu Karate KYOKUSHIN; video: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W dniu 4 listopada w Ostródzie reprezentacja Grudziądzkiego Klubu Karate KYOKUSHIN kierowana przez Janusza Kalamarskiego startowała w I Międzynarodowym Turnieju KARATE KYOKUSHIN. W zawodach brało udział 404 zawodników z 36 klubów krajowych.

Spotkanie ze srebrną medalistką Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko w grudziadzkiej Marinie

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na grudziądzkiej Marinie w czwartek 5 października zorganizowano spotkanie ze srebrną medalistą Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko. Przypomnijmy, ostatni sukces Marta Wieliczko odniosła na torze w Sarasocie (USA), gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorek w wioślarstwie.