joomla templates top joomla templates template joomla

OlimpiaTV | Okocimski

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

OlimpiaTV | Okocimski 0:0 Olimpia - skrót meczu OlimpiaTV prezentuje skrót spotkania 11. kolejki pomiędzy Okocimskim KS Brzesko a Olimpią Grudziądz. Spotkanie to zakończyło się bezbramkowym remisem.

Okocimski 0:0

altOkocimski 0:0 Olimpia - kolejny remis Nie udało się wygrać Olimpii Grudziądz w meczu 11. kolejki w Brzesku z Okocimskim KS. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a Olimpia wciąż nie zachwyca na wyjazdach. Po tym remisie Biało-Zieloni spadli z 8. na 9. miejsce w ligowej tabeli.

Lider, Sokół Gdańsk nie rozwinął skrzydeł w Grudziądzu.

eSerwis; Sylwester Ziółkowski włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Mecz z liderem rozgrywek i porażka z Gwardią wywołał u zawodników dużą mobilizację i chęć pokazania, że możemy równie dobrze zagrać z liderem rozgrywek. Pierwsze minuty to bramki gdańszczan w 5 min było 4-1, od tej chwili zawody były wyrównane do 15 minuty.

MKS Grudziądz wygrywa z Sokołem Gdańsk (foto)

eSerwis; Magda Urbańska/R.Ż. włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Sokół Gdańsk, jak dotąd niepokonany, uległ grudziądzkiej drużynie MKS-u. Zeszłotygodniowa przegrana z Gwardią Koszalin dała tylko motywację do dalszej walki. Dziś była ona przez cały czas wyrównana - końcowy wynik dał przewagę tylko dwóch punktów.

Losowanie 1/4 finału

altLosowanie 1/4 finału Pucharu Polski Losowanie 1/4 finału Pucharu Polski pokaże na żywo stacja OrangeSport. Losowanie odbędzie się w siedzibie PZPN w Warszawie (środa) 17.10.2012 r. o godz. 21:05, a bezpośrednią transmisję z losowania przeprowadzi stacja Orange Sport.

OlimpiaTV | Olimpia 1:1 Bogdanka

altOlimpiaTV | Olimpia 1:1 Bogdanka - skrót meczu OlimpiaTV prezentuje skrót spotkania 10. kolejki pomiędzy Olimpią Grudziądz a Bogdanką Łęczna. Mecz ten zakończył się wynikiem 1:1. Obie bramki wpadły w pierwszych 5 minutach spotkania.

MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin (video)

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

30 września MKS Grudziądz podejmował u siebie Gwardię Koszalin. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15 w hali widowisko-sportowej na os. Lotnisko. Po dwóch wygranych spotkaniach niestety nie udało się wygrać kolejny raz.

Ponad 500 kilometrów

Ponad 500 kilometrów za punktami Aż tydzień musieliśmy czekać na emocje, związane ze zmaganiami grudziądzkiej Olimpii w ramach ligowych rozgrywek. Tym razem biało-zieloni muszą pokonać ponad 500 kilometrów, aby zawitać do Brzeska.

MKS wygrywa z Sokołem Gdańsk (video)

Po dwóch wygranych: z AZS UWM Olsztyn i Alfą Strzelno, w zeszłym tygodniu grudziądzanie przegrali z Gwardią Koszalin 25:30, a dzisiaj kolejne zwycięstwo tym razem z Sokołem Gdańsk 30:28. Dla dzisiejszego rywala MKSu jest to pierwsza przegrana w tym sezonie.

Turniej koszykówki kadetek U14 (foto)

eSerwis; Magda Urbańska włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Przez najbliższy weekend możemy kibicować drużynom koszykarskim. Turniej kadetek U14 nosi nazwę "Jesień z Basketem" i jest walką o Puchar Prezydenta Grudziądza.

10. kolejka

10. kolejka - podsumowanie Po pucharowych emocjach przyszedł czas na rozgrywki ligowe. W ramach 10. kolejki swoje mecze wygrała czołówka tabeli i tworzy nam się pomału grupka drużyn, które poważnie myślą w tym sezonie o awansie do Ekstraklasy.

Zmiana terminów meczów

Zmiana terminów meczów 1/4 finału Pucharu Polski

Porażka szczypiornistów grudziądzkich - podsumowanie.

eSerwis; info: Sylwester Ziółkowski włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Porażka, która nie powinna się przydarzyć piłkarzom ręcznym MKS – u, tak krótko można to określić te spotkanie. Było wiadomo, że będzie to spotkanie trudne i trzeba będzie „bić” się o każdy punkt, od pierwszych minut pierwszej połowy mecz był wyrównany.