joomla templates top joomla templates template joomla

Turniej o Puchar Posła Szymańskiego (foto)

eSerwis; info Jakub Kopkowski włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W sobotę, 29 września 2012 roku na Orliku mieszczącym się przy Stadionie Centralnym im. Bronisława Malinowskiego usytuowanym przy  ul. Piłsudskiego 14 w Grudziądzu, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Tomasza Szymańskiego, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” Koło w Grudziądzu.

MKS przegrywa z Koszalinem

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

MKS Grudziądz podejmował u siebie Gwardię Koszalin. Spotkanie odbyło się o godzinie 15 w hali widowisko-sportowej na os. Lotnisko. Niestety nie udało się wygrać kolejny raz. Goście okazali się lepsi w obydwóch połowach.

Asensky: europejskie puchary?

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Asensky: europejskie puchary? Jeszcze za wcześnie. Szkoleniowiec biało-zielonych wypowiadał się w studio pomeczowym dla TVN Turbo. Olimpia Grudziądz pokonała Górnik Wałbrzych 3:1 i awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski.

Z Górnikiem po ćwierćfinał

altJeszcze każdy pamięta emocje ze spotkania z Lechem Poznań w ramach 1/16 finału Pucharu Polski, a już czas na kolejne w ramach tych samych rozgrywek. O ćwierćfinał Olimpia powalczy w Wałbrzychu, z drugoligowym Górnikiem.

GTŻ wygrywa!!

eSerwis; info GTŻ włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Wczorajsze spotkanie zakończyło się dla GTŻ zwycięstwem nad Spartą Wrocław 51:39. Grudziądzanie pod nieobecność przeciwnika Taia Woffindena zdobyli aż 12 punktów przewagi. Honoru gości bronił Tomasz Jędrzejak, co jednak nie pozwoliło gościom wygrać spotkania.

Asensky i Staniek przed meczem

Asensky i Staniek przed meczem z Miedzią: znamy silne strony Legnicy Tomasz Asensky (trener Olimpii): Po zwycięskim meczu z Cracovią do Legnicy zabrałem tę samą 18-stkę, bo gdy wszystko dobrze funkcjonuje to nie ma sensu robić zmian.

W drugiej kolejce zwycięstwo szczypiornistów MKS

Sylwester Ziółkowski włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Grudziądzcy szczypiorniści odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonali zawodników ze Strzelna. MKS Grudziądz – ALFA Strzelno 37 – 25 (18 – 10). Kolejne już 30.09 o godz. 15.00 z Gwardią Koszalin na hali w Grudziądzu.

Cieśliński: w ćwierćfinale

altCieśliński: w ćwierćfinale postaramy się o kolejną niespodziankę! Adam Cieśliński był jednym z bohaterów dzisiejszego meczu z Górnikiem Wałbrzych. Strzelił kluczową bramkę na 2:1 dla Olimpii. Grudziądzanie wygrali całe spotkanie 3:1 i awansowali do 1/4 finału Pucharu Polski. To największy sukces w historii piłki nożnej w naszym mieście.

MKS Grudziądz zmierzy się z Gwardią Koszalin

30 września, w najbliższą niedzielę MKS zmierzy się z Gwardią Koszalin,. Początek spotkania o godzinie 15 w hali widowisko-sportowej na os. Lotnisko. Zapraszamy na spotkanie, czy drużyna z Grudziądza wygra trzeci raz z rzędu?

9. kolejka w skrócie

Bezprecedensowe wydarzenie miało miejsce w zeszłej kolejce. Flota Świnoujście po 14 kolejnych wygranych z rzędu, zakończyła tą wyśmienitą passę. Stomil Olsztyn ugrał punkt z obecnym liderem rozgrywek I ligi.

Miedź 2:1 (0:1) Olimpia

altMiedź 2:1 (0:1) Olimpia - zabójcze 5 minut Piłkarze Olimpii Grudziądz przegrali na wyjeździe w meczu 9. kolejki z Miedzią Legnica 1:2. Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po bramce Mariusza Kryszaka, jednak po przerwie w zaledwie 5 minut gospodarze odmienili losy spotkania, strzelając nam dwie bramki.

MKS Grudziądz - Alfa 99 Strzelno (video)

W sobotę odbyło się kolejne spotkanie II ligi piłki ręcznej w Grudziądzu. MKS Grudziądz podejmował drużynę ze Strzelna. Zobacz urywki ze spotkania spotkania, które obyło się w Grudziądzu

A jednak kolejne zwycięstwo MKSu.. I to wysokie (foto)

W sobotę odbyło się kolejne spotkanie II ligi piłki ręcznej w Grudziądzu. MKS Grudziądz podejmował drużynę ze Strzelna. MKS wygrał wysoko spotkanie 37:25 i potwierdzi swoją wysoką formę w początku tego sezonu.