joomla templates top joomla templates template joomla

I Młodzieżowy Turniej Rugby 7 - 22 września w Grudziądzu

info: rugby-grudziadz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

22 września w Grudziądzu odbędzie się I Młodzieżowy Turniej Rugby 7. Zawody rozpoczną się o 10.30 odprawą i losowaniem grup eliminacyjnych. O godz. 11 rozpocznie się pierwszy mecz, historycznego, bo pierwszego w tym mieście turnieju rugby. Przybycie do Grudziądza potwierdziło 5 zespołów.

Czy będzie kolejne zwycięstwo?

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W sobotę kolejne spotkanie II ligi piłki ręcznej w Grudziądzu. MKS Grudziądz podejmie drużynę ze Strzelna. Czy będziemy świadkami kolejnego zwycięstwa? Sezon dla drużyny Sylwestra Ziółkowskiego rozpoczął się spektakularnym zwycięstwem z AZS UWM Olsztyn 32:18.

OlimpiaTV | Olimpia 4:2 Warta - konferencja prasowa

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

altOlimpiaTV prezentuje zapis wideo z konferencji prasowej po meczu 6. kolejki, pomiędzy Olimpią Grudziądz 4:2 (1:0) Wartą Poznań.

Inauguracja piłkarzy ręcznych MKS GRUDZIĄDZ (video)

info: Sylwester Ziółkowski włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Już w najbliższy weekend piłkarze ręczni rozpoczynają swoje rozgrywki II ligi. Najpierw na boisko wybiegną Juniorzy Młodsi w sobotę i niedzielę ( 15 – 16.09. ) rozegrają Turniej o Puchar Prezydenta Miasta z zespołami z Tczewa, Gdańska i Olsztyna, natomiast seniorzy zainaugurują sezon II ligi a rywalem będą akademicy z Olsztyna.

Podsumowanie 5. kolejki

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Kolejna kolejka piłkarskiej I ligi za nami. Flota wygrała piąty mecz z rzędu i bez straconej bramki przewodzi tabeli zaplecza Ekstraklasy. Drugi jak na razie jest Zawisza, a trzecia Cracovia.

Olimpia - Warta: w niedziele, o godz. 12:30

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

altMecz 6. kolejki pomiędzy Olimpią Grudziądz a Wartą Poznań odbędzie się jednak w niedzielę, o godz. 12:30, a nie jak pierwotnie planowano w sobotę o 17:00.

Sandecja - Olimpia: zmiana godziny spotkania na 18:00

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

altSpotkanie 5. kolejki Piłkarskiej Ligi Polskiej pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Olimpią Grudziądz odbędzie się w sobotę, 1 września o godz. 18:00, a nie jak wcześniej zaplanowano o godz. 20:00.

Inaugarcja szczypiornistów dla MKS Grudziądz

Sylwester Ziółkowski włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Od zwycięstwa rozpoczęli szczypiorniści zmagania w II lidze nowego sezonu z zespołem akademików z Olsztyna. Nie przypuszczano, że zespół olsztyński (lider z ostatniego sezonu) tak łatwo odda punkty w pierwszej kolejce.

OlimpiaTV | Olimpia 4:2 Warta: bramki

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

OlimpiaTV prezentuje bramki ze spotkania 6. kolejki: Olimpia Grudziądz 4:2 (1:0) Warta Poznań.

OlimpiaTV | Sandecja 2:0 Olimpia: skrót

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

altOlimpiaTV prezentuje skrót spotkania 5. kolejki: Sandecja Nowy Sącz 2:0 (0:0) Olimpia Grudziądz. Strzelcami bramek dla gospodarzy byli: Adrian Świątek i Bartosz Szeliga. Dla Sandecji to pierwsza wygrana przed własną publicznością. Dla Olimpii druga porażka na wyjeździe.

Remis GTŻ Grudziądz - Start Gniezno 44:44 (foto)

eSerwis; fot: Marek Muras włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W niedzielnym spotkaniu GTŻ Grudziądz zremisował z Lechmą Startem Gniezno 44:44. Obecnie liderem tabeli nadal pozostaje drużyna z Gniezna i ma obecnie jeden punkt przewagi nad miejscowym grudziądzkim GTŻ-em.

Sandecja 2:0 Olimpia: Statystyki

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Wyrównane statystyki to za mało by wygrać mecz w Nowym Sączu. Gospodarze oddali tylko 5 strzałów w światło bramki, ale aż 2 z nich trafiło do siatki Michała Wróbla.

Ekstraklasa.net: Grischok i Woźniak w "11" 4. kolejki.

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Marcin Woźniak, który rozegrał kapitalne zawody w ostatnim meczu z ŁKS-em, a także skrzydłowy Paul Grischok zostali docenieni przez portal ekstraklasa.net i znaleźli się w "jedenastce" 4. kolejki 1. ligi. Dla Grischoka to drugie tego typu wyróżnienie z rzędu.