joomla templates top joomla templates template joomla

Przełamali złą passę GTŻ wygrywa (foto)

eSerwis; foto: Marcin Dąbrowski włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W końcu zwycięskie dla GTŻ Grudziądz spotkanie, w którym podejmował na swoim torze Lokomotiv Daugavpils. Wynik spotkania to dla gospodarzy 53:37. Po kilku nieudanych startach udało się Grudziądzanom przełamać złą passę.

GTŻ kontra Lokomotivem Daugavpils.

eSerwis; Marek Muras włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Już dzisiaj na torze w Grudziądzu po miesięcznej przerwie zostanie rozegrany mecz pomiędzy miejscowym GTŻ-em a Lokomotivem Daugavpils. Dosyć rewolucyjne zmiany w składzie podstawowym grudziądzkiego zespołu wprowadzone przez Trenera Roberta Kępińskiego.

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęte!

gksolimpia.com włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

altOd dnia dzisiejszego zawodnicy Olimpii Grudziądz rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, który rozpocznie się 4 sierpnia od meczu wyjazdowego z Flotą Świnoujście.

Maciej Rogalski kolejnym wzmocnieniem Olimpii!

altPo Dariuszu Gawęckim jest drugim zawodnikiem, który wzmocnił podopiecznych Tomasza Asenskiego przed nowym sezonem.

Transmisja meczu Polska 0:1 Czechy (foto)

eSerwis; Magda Urbańska włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Pierwsza połowa stonowana i trochę nudna, mimo kilku ciekawych akcji. W drugiej połowie zdecydowana przewaga Czechów. Wiele akcji z obu stron boiska, niestety wygrywa zawsze tylko jeden. Grudziądz kibicował reprezentacji!

Olimpia Grudziądz z licencją na grę w I lidze.

altGKS Katowice, Ruch Radzionków, Łódzki KS, Okocimski KS Brzesko i Kolejarz Stróże pozostają bez licencji na grę w I lidze - donosi "Sport.pl".

Olimpia rozegra sparing z Borussią Dortmund!

altJuż 1 lipca o godzinie 16:00 w Ostródzie, grudziądzka Olimpia rozegra sparing z rezerwami Borussii Dortmund, występującej w III lidze niemieckiej.

29 Grudziądzki Rajd Samochodowy (video)

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W Grudziądzu odbył się 29 GRUDZIĄDZKI RAJD SAMOCHODOWY, będący zarazem II rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w Konkursowych Jazdach Samochodem. Rajd zorganizowała Grudziądzka Delegatura Automobilklubu Toruńskiego.

Dawid Abramowicz przedłużył kontrakt z Olimpią

altDawid Abramowicz na kolejny sezon ponownie został wypożyczony z Mistrza Polski – Śląska Wrocław do „Olimpii” Grudziądz.

Porażka juniorów starszych Olimpii

altWe wczorajszym meczu 1/16 Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych, Olimpia Grudziądz przegrała na własnym stadionie z ŁKS-em Łódź 1:0.

Finał Mistrzostw Polski Juninorów Rugby 7

rugby-grudziadz; zredagowano eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

16 czerwca drużyna z Grudziądza zagra w Poznaniu w turnieju finałowym. Jest jedną z dziesięciu ekip juniorskich z całej Polski które zagrają na tym turnieju. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne.

Strefa Kibica EURO 2012 na Stadionie Olimpii!

altMiejskie Przedsiębiorsto Gospodarki Nieruchomościami oraz Grudziądzki Klub Sportowy "OLIMPIA" serdecznie zaprasza z okazji zbliżającego się turnieju EURO 2012 do utworzonej przy ulicy Piłsudskiego 14 (Stadion Olimpii Grudziądz) Strefy Kibica.