joomla templates top joomla templates template joomla

Szansa na trzy ‘oczka’. GTŻ Grudziądz – Marma Rzeszów.

Mateusz Kicza włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Jutro tj. 22 lipca, odbędzie się zaległe spotkanie pomiędzy GTŻ-em Grudziądz a Marmą Hadykówka Rzeszów. Wstępnie mecz miał odbyć się 19 lipca, lecz stan toru nie nadawał się do jazdy. Powtórka zaplanowana jest na godzinę 17:30. Serdecznie zapraszamy!
W ostatniej kolejce Rzeszów rozgromił łotewski Dauvgapils 64:28. Wtedy w ekipie gospodarzy niepokonanym okazał się Mikael Max

Widmo spadku coraz większe!

Mateusz Kicza włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Nie udało się wykonać nawet planu minimum grudziądzanom w postaci zdobycia punktu bonusowego. PSŻ Poznań pokonał GTŻ Grudziądz - 58:34. Dla gości najwięcej oczek uzbierał Matej Ferjan - 12. W ekipie Skorpionów niepokonany był Norbert Kościuch zdobywca 13+2. Po tej porażce sytuacja w Grudziądzu robi się coraz bardziej nerwowa.Grudziądz przystąpił do tego spotkania osłabiony brakiem jednego ze swoich liderów - Rorego Schleina. W jego miejsce trener Robert Kempiński mógł zastosować zastępstwo zawodnika, jednak nie skorzystał z takiej możliwości.

Kolejna ‘Pszczoła’ z Anglii w Grudziądzu!

Mateusz Kicza włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Dziś w nocy Edward Kennett doszedł do porozumienia z włodarzami GTŻ-u Grudziądz! Rozmowy trwały od godziny 15:00 wczorajszego dnia (tj. 6.07), do późnych godzin nocnych. Przypomnijmy, iż grudziądzanie znajdują się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli. Podpisanie kontraktu z Anglikiem na pewno będzie sporym wzmocnieniem dla Roberta Kempińskiego. Edward Kennett w tym roku wywalczył vice mistrzostwo Wielkiej Brytanii oraz startował z

GTŻ Grudziądz - RKM ROW Rybnik (zapowiedź)

Mateusz Kicza włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

 Już w najbliższą niedzielę tj. 28 czerwca, odbędzie się dziesiąta kolejka I ligi. W pierwszym meczu obu ekip, to rybniczanie okazali się lepsi od GTŻ-u Grudziądz, wygrywając 58:34. Jednak wtedy nie było kontuzjowanego Olivera Allena. Ostatnio podopieczni Adama Pawliczka spisują się poniżej oczekiwań.

KM Lazur Ostrów – GTŻ Grudziądz

Mateusz Kicza włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Już w najbliższą niedzielę grudziądzcy zawodnicy udadzą się do Ostrowa, by tam powalczyć o jak najlepszy rezultat. Do składu GTŻ-u wraca po kontuzji Oliver Allen, który  w środowe przedpołudnie trenował na grudziądzkim owalu. Wtedy Anglik potwierdził swój udział w niedzielnych zawodach.

Festiwal upadków w Grudziądzu, półfinał MMPPK – Grudziądz.

mati8919 włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Tego można było się spodziewać, że awans do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych wywalczy Unibax Toruń. Ale pewną niespodzianką jest awans UKS Żaki Taczanów. Na pewno wielkim zawodem dla fanów w Grudziądzu jest fakt, iż ich drużyna zajęła dopiero 3. miejsce i nie udało się im wywalczyć awansu do finału, który odbędzie się w Rybniku.

PSŻ Poznań – GTŻ Grudziądz

Mateusz Kicza włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się zaległe spotkanie pomiędzy ‘Skorpionami’ z Poznania a GTŻ-em Grudziądz. Mecz zaplanowano na godzinę 17:00. Wcześniej działacze GTŻ-u chcieli przełożyć  owe spotkanie ze względu na występy naszych dwóch zawodników (Rory Schlein i Edward Kennett) w DPŚ. Ostatecznie konfrontacja odbędzie się zgodnie z planem 12 lipca. Do Poznania podopieczni Roberta Kempińskiego jadą ze swoim nowym nabytkiem – Edwardem Kennettem.

‘Rekiny’ walczyły do samego końca! GTŻ Grudziądz – RKM Rybnik 48:45

Mateusz Kicza włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Obie ekipy we wczorajszym spotkaniu podeszły do spotkania zmotywowane. RKM ROW Rybnik potrzebował punktów, by zatrzeć ostatnie bardzo słabe występy. Natomiast nasi jeźdźcy potrzebują punktów, aby odbić się od dna. Grudziądzanie jak zawsze zaczęli od mocnego uderzenia. Wygrali ‘podwójnie’ pierwszą odsłonę. Dwójka ‘żółto-niebieskich’, powróciła ze szwedzkiej Kumli, gdzie walczyli o awans do Finału Mistrzostw Świata Juniorów.

KM Lazur Ostrów – GTŻ Grudziądz

Mateusz Kicza włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Niestety naszym zawodnikom z Grudziądza nie udało się sprawić miłej niespodzianki swoim fanom. We wczorajszym wyjazdowym spotkaniu z KMO doznali porażki 51:41. Z początku walka była wyrównana i nawet po ósmym biegu był remis po 24.
Fantastycznie zaprezentował się powracający po kontuzji Anglik Oliver Allen.

Kibice GKM-u zatrzymani przez policje!

mati8919; www.gtz.grudziadz.net włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Przed niedzielnym spotkaniem z Unią Tarnów, jak co mecz w Grudziądzu, fani GKM-u zebrali się w mieście, by przemaszerować w stronę stadionu. Niestety tutejsza policja zatrzymała grupę Ultrasów. Około 27 osób otrzymało mandaty w wysokości 200zł! Resztę sympatyków GKM-u musieli odebrać rodzice.