joomla templates top joomla templates template joomla

Spotkanie ze srebrną medalistką Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko w grudziadzkiej Marinie

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na grudziądzkiej Marinie w czwartek 5 października zorganizowano spotkanie ze srebrną medalistą Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko. Przypomnijmy, ostatni sukces Marta Wieliczko odniosła na torze w Sarasocie (USA), gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorek w wioślarstwie. 

Złoty medal w kategorii Juniorów Młodszych na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w skokach przez przeszkody dla zawodniczki z Grudziądza

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w skokach przez przeszkody, które odbywały się w Klubie Jeździeckim Młyńska Struga położonym w pobliżu Torunia w kategorii Juniorów Młodszych złoty medal wywalczyła zawodniczka KJ Rywal im. C.W.K Martyna Gerke na koniu Kamelia J. 

Jak zapowiedzieli przed spotkaniem tak też zrobili. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w spotkaniu z Gorzowem dla MKS Grudziądz

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Ciekawe widowisko i pierwsze w tym sezonie zwycięskie spotkanie grudziądzkich szczypiornistów w starciu ze Stalą Gorzów. - „MKS Grudziądz 3-4 razy lepszy od zespołu z Gorzowa” – tak podsumował sobotnie spotkanie w Grudziądzu trener Stali Gorzów Dariusz Molski, który jednocześnie przeprosił kibiców za słaba postawę swojego zespołu. 

Zawodniczka Jeździeckiego Klubu Sportowego "Rywal" Małgorzata Zabrycka zdobyła Mistrzostwo Polski w skokach przez przeszkody

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Małgorzata Zubrycka reprezentująca Jeździecki Klub Sportowy „Rywal” zdobyła Mistrzostwo Polski w skokach przez przeszkody. Zawody odbyły się w Drzonkowie. Małgorzata Zubrycka na ogierze hodowli zagranicznej Castigo de Amor wywalczyła Mistrzostwo Polski w kategorii koni czteroletnich.

Grudziądzkie zawodniczki na Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w Londynie

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w lipcu w Londynie wzięły udział 2 dwie zawodniczki Centrum Rehabilitacji im ks. Biskupa Jana Chrapka - Natalia Jasińska (T37) oraz Klaudia Maliszewska (F35). Towarzyszyła im trenerka Grażyna Chochliuk.