joomla templates top joomla templates template joomla

Spotkanie ze srebrną medalistką Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko w grudziadzkiej Marinie

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na grudziądzkiej Marinie w czwartek 5 października zorganizowano spotkanie ze srebrną medalistą Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko. Przypomnijmy, ostatni sukces Marta Wieliczko odniosła na torze w Sarasocie (USA), gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorek w wioślarstwie. 

Złoty medal w kategorii Juniorów Młodszych na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w skokach przez przeszkody dla zawodniczki z Grudziądza

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w skokach przez przeszkody, które odbywały się w Klubie Jeździeckim Młyńska Struga położonym w pobliżu Torunia w kategorii Juniorów Młodszych złoty medal wywalczyła zawodniczka KJ Rywal im. C.W.K Martyna Gerke na koniu Kamelia J. 

Weronika Folmer reprezentująca Klub Sportowo-Turystyczny Elektryk Grudziądz zdobyła złoty medal 18. edycji Volvo Gdynia Sailing Days w Gdyni

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Weronika Folmer reprezentująca Klub Sportowo-Turystyczny Elektryk Grudziądz zdobyła złoty medal 18. edycji Volvo Gdynia Sailing Days w Gdyni. W ramach zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Polski. Zawodniczka zwyciężyła w sprincie w klasie Laser Radial.

Dwoje zawodników ALKS Stal Iglotex Ocetix Grudziądz znaleźli się w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki "Team 100"

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: facebook/Nikola Różyńska włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

2 grudziądzkich sportowców: Nikola Różyńska oraz Mateusz Rudyk reprezentujący ALKS Stal Iglotex Ocetix Grudziądz znaleźli się w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki „Team 100”. Projekt TEAM 100 to pomoc Polskiej Fundacji Narodowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki dla stu młodych i perspektywicznych sportowców, członków kadr narodowych.

Jak zapowiedzieli przed spotkaniem tak też zrobili. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w spotkaniu z Gorzowem dla MKS Grudziądz

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Ciekawe widowisko i pierwsze w tym sezonie zwycięskie spotkanie grudziądzkich szczypiornistów w starciu ze Stalą Gorzów. - „MKS Grudziądz 3-4 razy lepszy od zespołu z Gorzowa” – tak podsumował sobotnie spotkanie w Grudziądzu trener Stali Gorzów Dariusz Molski, który jednocześnie przeprosił kibiców za słaba postawę swojego zespołu. 

Zawodniczka Jeździeckiego Klubu Sportowego "Rywal" Małgorzata Zabrycka zdobyła Mistrzostwo Polski w skokach przez przeszkody

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Małgorzata Zubrycka reprezentująca Jeździecki Klub Sportowy „Rywal” zdobyła Mistrzostwo Polski w skokach przez przeszkody. Zawody odbyły się w Drzonkowie. Małgorzata Zubrycka na ogierze hodowli zagranicznej Castigo de Amor wywalczyła Mistrzostwo Polski w kategorii koni czteroletnich.

Grudziądzkie zawodniczki na Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w Londynie

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w lipcu w Londynie wzięły udział 2 dwie zawodniczki Centrum Rehabilitacji im ks. Biskupa Jana Chrapka - Natalia Jasińska (T37) oraz Klaudia Maliszewska (F35). Towarzyszyła im trenerka Grażyna Chochliuk. 

Sześcioro lekkoatletów Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka zdobyło łącznie 10 medali na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Sześcioro lekkoatletów Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka zdobyło łącznie 10 medali w tym: 1 złoty, 3 srebrne oraz 6 brązowych na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych, które odbywały się w Białymstoku. Bardzo dobry występ zanotowali juniorzy - Wiktor Walasiewicz oraz Hubert Szuba, dla których był to debiut w Mistrzostwach Polski Seniorów.