joomla templates top joomla templates template joomla

Chłopcy z Klubu Sportowego „Stal” Grudziądz i TS „Koset” Grudziądz na podium w zawodach jakie odbyły się w hali widowiskowo-sportowej w Grudziądzu

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

 
Po długiej przerwie Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej podjął decyzję o wszczęciu rozgrywek finałowych w minisiatkówce. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach: „dwójek”, „trójek” i „czwórek”, zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Dzieci i młodzież grała w Grudziądzu, Świeciu, Nakle nad Notecią i Bydgoszczy.
 
23 czerwca w hali widowiskowo-sportowej w Grudziądzu odbył się turniej w kategorii „czwórek” chłopców. Organizatorem zwodów było Towarzystwo Sportowe „Koset” Grudziądz.
 
 
Finał wojewódzki wygrała drużyna SP 60 z Bydgoszczy, drugie miejsce zajęli chłopcy z Klubu Sportowego „Stal” Grudziądz, a trzecie miejsce zajął zespół TS „Koset” Grudziądz. W pozostałych turniejach drużyny z grudziądzkich klubów osiągnęły następujące wyniki:
 
Bydgoszcz, kategoria „trójki” chłopcy
 
TS „Koset” – I miejsce
KS „Stal” – IV i V miejsce
 
Świecie, kategoria „czwórki” dziewczęta
 
TS „Koset” – II miejsce
KS „Stal” – V miejsce
kategoria „trójki” dziewczęta
KS „Stal” – II miejsce
TS „Koset” – VIII miejsce
 
Nakło nad Notecią, kategoria „dwójki” chłopcy
 
TS „Koset” – VIII miejsce
 
Drużyny, które zajęły w rozegranych turniejach pierwsze i drugie miejsca uzyskały awans do Finału Mistrzostw Polski, które każdego roku rozgrywane są w Zabrzu. 
 
Impreza rozgrywana w Grudziądzu została dofinansowana ze środków gminy – miasto Grudziądz.