joomla templates top joomla templates template joomla

Kibice nie będą mieli wstępu. Już dzisiaj, a także w sobotę po raz pierwszy od roku zawodnicy GKM wyjadą na to przy Hallera 4

źródło: GKM Grudziądz; fot Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

 
Czas na pierwsze treningi. W piątek i sobotę podopieczni Roberta Kempińskiego po raz pierwszy w tym roku wyjadą na tor przy Hallera 4. W związku z wprowadzonym reżimem sanitarnym Klub przedstawił informacje dla kibiców oraz przedstawicieli mediów.
 
Od piątku 29 maja drużyna MRGARDEN GKM rozpocznie treningi przed sezonem 2020. Zgodnie z wymogami Regulaminu Sanitarnego informujemy, że podjęliśmy decyzję o zamknięciu sesji treningowych dla Kibiców oraz przedstawicieli mediów do odwołania.
 
 
Apelujemy o uszanowanie zasad bezpieczeństwa, do których jako klub musimy się dostosować i niegromadzenie się przed bramami stadionu, które na czas treningów będą zamknięte.
 
Wszelkie informacje na temat sesji treningowych MRGARDEN GKM będą publikowane iudostępniane za pośrednictwem strony internetowej www.gkm.grudziadz.net oraz mediów społecznościowych GKM S.A..
 
Informacje dla mediów zainteresowanych udziałem w meczach PGE Ekstraligi na stadionie w Grudziądzu przekażemy w osobnym komunikacie.