joomla templates top joomla templates template joomla

Kibice sugerują zmiany we władzach GKMu, bardziej złośliwi mówią aby dorzucić 1,5 mln do kasy Klubu. Zarząd „przeprasza” za czarną sobotę w grudziadzkim żużlu

R.Ż/eSerwis.info; fot: Darek Ryl/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Zarząd GKM Grudziądz wydał specjalne oświadczenie w związku z wysoką przegraną z zespołem z Leszna. Jednocześnie wielu niezadowolonych kibiców sugeruje konieczność zmian w zarządzie Klubu, co bardziej złośliwi sugerują aby dorzucić 1,5 mln do kasy GKMu.

Wypowiedzi i komentarze kibiców po „czarnej sobocie grudziądzkiego żużla" były bezlitosne dla władz MRGAEFRDEN GKM Grudziądz i kadry szkoleniowej. Pojawiające się sugestie o wymianie zarządu, czy ironiczne nawoływanie do wydania jeszcze „kilku” milionów na żużel pojawiały się niemal pod każdą informacją dotyczącą sobotniego spotkania w Grudziądzu. 
 
 
 
Jak przyznał sam Zarząd GKMu „przegrana w tak dramatycznym stylu nie powinna się w ogóle wydarzyć” i w „najczarniejszych myślach nie zakładaliśmy, że zespół z aspiracjami i potencjałem może przegrać tak wysoko na własnym torze”.
 
Zdjęcia z sobotniego spotkania: 
 
 
Wynik sobotniego spotkania jest wyjątkowy pod każdym względem. Przypominanie, że MRGARDEN GKM Grudziądz przegrał z Fogo Unią Leszno aż 34 punktami, a więc 28 do 62, może zdenerwować każdego kibica z Grudziądza.
 
W wydanym oświadczeniu Zarząd GKM mówi „przepraszam” i zapowiada analizę przyczyn tak słabej kondycji zespołu. 
 
 
Poniżej pełna treść oświadczenia Zarządu GKM.
 
Sobotniej porażki przeciwko FOGO Unii Leszno nie sposób wytłumaczyć. Przegrana w tak dramatycznym stylu nie powinna się w ogóle wydarzyć. W tym przypadku słowo “przepraszamy” to za mało. W najczarniejszych myślach nie zakładaliśmy, że zespół z aspiracjami i potencjałem może przegrać tak wysoko na własnym torze. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy muszą jak najszybciej znaleźć przyczyny tak słabych wyników naszej drużyny u progu sezonu 2018.
 
Dla nas wszystkich trwa bardzo trudny okres. Negatywne konsekwencje tak słabego startu sezonu będziemy odczuwali jeszcze bardzo długo. Mimo to będziemy robili wszystko, aby podnieść się z kolan i wrócić na właściwe tory.
 
Przed nami trudny wyjazd na derbowy pojedynek w Toruniu. Bardzo liczymy na to, że już podczas niedzielnego meczu widoczny będzie progres w jeździe naszych zawodników. Aby doprowadzić wszystko do należytego porządku, potrzebujemy trochę czasu, dlatego prosimy o odrobinę cierpliwości.
 
Markę, jaką jest GKM, wraz z kibicami budujemy od podstaw ciężką pracą na wszystkich frontach. Zarówno my, jak i zawodnicy, nie chcemy zmarnować potencjału, jaki tkwi w tym klubie. Chcemy cały czas się rozwijać i iść do przodu, gdyż mamy świadomość, że GKM to wizytówka naszego miasta. Dlatego to dla Was, kibiców oraz sponsorów, będziemy walczyć do końca. Nigdy się nie poddamy!
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież