joomla templates top joomla templates template joomla

Kibice sugerują zmiany we władzach GKMu, bardziej złośliwi mówią aby dorzucić 1,5 mln do kasy Klubu. Zarząd „przeprasza” za czarną sobotę w grudziadzkim żużlu

R.Ż/eSerwis.info; fot: Darek Ryl/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Zarząd GKM Grudziądz wydał specjalne oświadczenie w związku z wysoką przegraną z zespołem z Leszna. Jednocześnie wielu niezadowolonych kibiców sugeruje konieczność zmian w zarządzie Klubu, co bardziej złośliwi sugerują aby dorzucić 1,5 mln do kasy GKMu.

Wypowiedzi i komentarze kibiców po „czarnej sobocie grudziądzkiego żużla" były bezlitosne dla władz MRGAEFRDEN GKM Grudziądz i kadry szkoleniowej. Pojawiające się sugestie o wymianie zarządu, czy ironiczne nawoływanie do wydania jeszcze „kilku” milionów na żużel pojawiały się niemal pod każdą informacją dotyczącą sobotniego spotkania w Grudziądzu. 
 
 
Jak przyznał sam Zarząd GKMu „przegrana w tak dramatycznym stylu nie powinna się w ogóle wydarzyć” i w „najczarniejszych myślach nie zakładaliśmy, że zespół z aspiracjami i potencjałem może przegrać tak wysoko na własnym torze”.
 
Zdjęcia z sobotniego spotkania: 
 
 
Wynik sobotniego spotkania jest wyjątkowy pod każdym względem. Przypominanie, że MRGARDEN GKM Grudziądz przegrał z Fogo Unią Leszno aż 34 punktami, a więc 28 do 62, może zdenerwować każdego kibica z Grudziądza.
 
W wydanym oświadczeniu Zarząd GKM mówi „przepraszam” i zapowiada analizę przyczyn tak słabej kondycji zespołu. 
 
 
Poniżej pełna treść oświadczenia Zarządu GKM.
 
Sobotniej porażki przeciwko FOGO Unii Leszno nie sposób wytłumaczyć. Przegrana w tak dramatycznym stylu nie powinna się w ogóle wydarzyć. W tym przypadku słowo “przepraszamy” to za mało. W najczarniejszych myślach nie zakładaliśmy, że zespół z aspiracjami i potencjałem może przegrać tak wysoko na własnym torze. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy muszą jak najszybciej znaleźć przyczyny tak słabych wyników naszej drużyny u progu sezonu 2018.
 
Dla nas wszystkich trwa bardzo trudny okres. Negatywne konsekwencje tak słabego startu sezonu będziemy odczuwali jeszcze bardzo długo. Mimo to będziemy robili wszystko, aby podnieść się z kolan i wrócić na właściwe tory.
 
Przed nami trudny wyjazd na derbowy pojedynek w Toruniu. Bardzo liczymy na to, że już podczas niedzielnego meczu widoczny będzie progres w jeździe naszych zawodników. Aby doprowadzić wszystko do należytego porządku, potrzebujemy trochę czasu, dlatego prosimy o odrobinę cierpliwości.
 
Markę, jaką jest GKM, wraz z kibicami budujemy od podstaw ciężką pracą na wszystkich frontach. Zarówno my, jak i zawodnicy, nie chcemy zmarnować potencjału, jaki tkwi w tym klubie. Chcemy cały czas się rozwijać i iść do przodu, gdyż mamy świadomość, że GKM to wizytówka naszego miasta. Dlatego to dla Was, kibiców oraz sponsorów, będziemy walczyć do końca. Nigdy się nie poddamy!