joomla templates top joomla templates template joomla

Lider tabeli ligowej MKS Nielba Wągrowiec zbyt mocny dla zespołu z Grudziądza. MKS przegrywa spotkanie 25:37

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Komentarze

+1 # Irena 2018-05-06 13:50
Cóż MKS potraktował ten mecz jak sparring, nie wiem czy zawodnicy mieli przerwy i nie mogli wystąpić ale na boisku byli głownie z 2-rzędu zawodnicy. Być może taka strategia trzmać siły na inne spotkania, ale przez to mało był ekscytujących momentów, a goście wcale nie świeci tak na boisku jak by się mogło wydać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Kibic 2018-05-06 08:34
Spotkanie masakra.to.jede n z tych meczy ktorych nie da sie ogladac!mks nie byl wczoraj druzyna!bramkar z z pierwszej polowy zmieniony a drugi w drugiej obronie przez 20 minut pilki nie dotknal!na boisku zawodnicy ktorzy malo sie pojawiali na parkiecie.rozgr ywal gre zawodnik ktory niedawno wrocil do treningow I gry.tak sie nie da trenerze.Nielba w drugiej polowie tez nie zawiele pograla.podsumo wujac masakra!!!!!!!