joomla templates top joomla templates template joomla

Nieprawdopodobne, prawdziwy majstersztyk. MKS Grudziądz w ostatnich minutach wygrywa z MKS Nielba Wągrowiec 23:22 (6:9). Grudziądzanie niezwyciężeni

Agencja/eReporter24 ; źródło: Portal WRC/youtube; fot: MKS Grudziądz/facebook włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

3 punkty wracają z MKS Grudziądz do Grudziądza. Po naprawdę ostrej walce, w dwunastoosobowym składzie zespół z Grudziądza pokonał MKS Nielba Wągrowiec 23: 22.

MKS Grudziądz nadal niepokonany. W kolejnym spotkaniu I rundy Grupy A I ligii piłki ręcznej w niesamowity wręcz sposób grudziądzanie pokonali zespół z Wągrowca, który prowadził praktycznie przez całe spotkanie. Ostatnie minuty przeważyły jednak o zwycięstwie MKSu, który zdobył prowadzenie w ostatnich minutach i nie oddał go do końca.

MKS pozostaje nadal niepokonany jako lider tabeli.

Poniżej video ze spotkania, które w pierszej połowie zakończyło się nie po myśli zespołu z Grudziądza wynikiem 6:9 (23:22).