joomla templates top joomla templates template joomla

Na stadion GKM w trakcie najbliższego spotkania z Rybnikiem wejdą tylko sponsorzy i częściowo posiadacze karnetów. Tylko 800 kibiców może uczestniczyć w Grudziądzu w rozgrywkach PGE Ekstraligi

info: MRGARDEN GKM włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

 
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 czerwca 2020 r. nakłada na klub obowiązki związane z przeprowadzaniem imprez sportowych z udziałem publiczności. Zgodnie z tym rozporządzeniem możliwe jest udostępnienie nie więcej niż 25% liczby miejsc przeznaczonych dla publiczności, przy czym wprowadzono ograniczenie, które pozwala nam udostępnić co czwarte miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie.
 
Biorąc pod uwagę powyższe zasady nasz stadion może przyjąć aktualnie tylko 800 kibiców na mecz przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. W związku z tym informujemy, że na piątkowy mecz II rundy PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM – PGG ROW Rybnik uprawnieni do wstępu na stadion będą:
 
- Kibice, którzy w terminie do dnia 29 maja zrzekli się zwrotu karnetu na sezon 2020 i złożyli odpowiednie oświadczenie w restauracji DonCorleone, bądź przesłali drogą pocztową na adres klubu.
- Przedstawiciele Sponsorów i Partnerów GKM S.A. w ograniczonej liczbie.
 
 
Nie jest to dla nas sytuacja komfortowa, ponieważ zgodnie z treścią nowego rozporządzenia nie będziemy w stanie zapewnić miejsc na naszym stadionie dla wszystkich osób, które zakupiły karnety, nad czym bardzo ubolewamy. Są to jednak decyzje, na które nie mamy wpływu.
 
Jednocześnie informujemy, że jeśli tylko zapisy ustawy zostaną zmienione, a limity osób na stadionie zostaną zwiększone – wstęp na mecze będą mieć również pozostali posiadacze karnetów na sezon 2020. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli w komplecie śledzić zmagania naszej drużyny na stadionie w Parku Miejskim.
 
W najbliższych dniach przedstawimy Państwu informacje organizacyjne dotyczące wejścia na stadion w nowym reżimie sanitarnym.
 
Z góry dziękujemy wszystkim Kibicom za wyrozumiałość i mocno wierzymy, że obowiązujące limity zostaną jak najszybciej zniesione. Dziękujemy również naszym Sponsorom i Partnerom, którzy zrzekli się swoich karnetów.
 
W związku z zaistniałą sytuacją wznawiamy proces zwrotów karnetów. Osoby, które zdecydują się zwrócić swoją całoroczną wejściówkę będą miały taką możliwość już od dnia 16 czerwca 2020 r., przekazując wypełnione dokumenty.