joomla templates top joomla templates template joomla

Olimpia Grudziądz przegrywa spotkanie z Miedzią Legnica w 13 kolejce 0:1. To faworyt grupy - mówił na konferencji trener Jacek Paluszkiewicz o rywalach

włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Olimpia Grudziądz przegrywa spotkanie rozegrane na własnym boisku z Miedzią Legnica 0:1. 13 kolejka rozgrywek 1-ligowych kończy się nie po myśli zawodników z Grudziądza.

Strzelcem jedynej bramki w 13 kolejce 1-pligowego meczu spotkaniu Olimpii Grudziądz z Miedzą Legnica zostaje w 71 minucie zawodnik gości Przemysław Mystkowski. 
 
 
 
Zdaniem trenera Olimpii Grudziądz Jacka Paluszkiewicza sobotni rywal to faworyt grupy i pretendent do awansu.
 
- „Byliśmy dzisiaj bardzo skoncentrowani i chcieliśmy powalczyć o komplet punktów. Wiedzieliśmy, ze przyjeżdża do nas bardzo dobry zespół. XZ przebiegu dzisiejszego spotkania jest to w mojej opinii najlepszy zespół jaki widziałem w tym sezonie i nie pomylę się, że jest to jeden z faworytów wygrania pierwszej ligi i awansu do pierwszej klasy”.
 

Mimo przewagi Olimpia miała swoje szanse zdaniem trenera.
 
- „Z przebiegu meczy oprócz bramki byliśmy zadowoleni. Mieliśmy swoje szanse i nie pozwalaliśmy na wykreowanie dużej ilości sytuacji bramkowych przeciwnikowi i to się udawało. Mieliśmy idealną sytuacją w pierwszej połowie, gdzie piłka uderzyła w słupek. Nie wyszło nam ostatnie 15 minut meczu.” 
 
Olimpia przegrywa spotkanie 0:1 i w ligowej tabeli klasuje się na 9 pozycji. Goście z Legnicy aktualnie w tabeli na drugim miejscu. 
 
 
 
Olimpia Grudziądz 0-1 Miedź Legnica 
 
Przemysław Mystkowski 71 
 
Olimpia: 1. Wojciech Małecki - 28. Michael Olczyk (78, 11. Wołodymyr Kowal), 4. Miha Goropevšek, 24. Matic Žitko, 25. Damian Ciechanowski - 7. Damian Michalik, 33. Tomasz Wełna, 70. Konrad Handzlik (66, 18. Hubert Adamczyk), 14. Mateusz Klichowicz, 97. Adrian Klimczak (59, 9. Marcin Kaczmarek) - 26. Ville Salmikivi. 
 
Miedź: Łukasz Sapela - Grzegorz Bartczak, Jonathan de Amo, Tomislav Božić, Frank Adu Kwame - Wojciech Łobodziński, Rafał Augustyniak (46 Łukasz Garguła), Tamás Egerszegi, Omar Santana (63 Jakub Vojtuš), Marquitos (78 Paweł Zieliński) - Przemysław Mystkowski. 
 
żółte kartki: Kaczmarek, Goropevšek - Adu Kwame, Božić, Vojtuš. 
czerwona kartka: Frank Adu Kwame (74. minuta, Miedź, za drugą żółtą). 
 
sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).