joomla templates top joomla templates template joomla

Deszcz nie przeszkodził uczestnikom 6 Półmaratonu Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego w dotarciu do mety. Tylko jedna osoba nie ukończyła biegu

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Po raz szósty biegacze uczcili pamięć Bronka Malinowskiego mierząc się z półmaratonem Grudziądz - Rulewo. W tym roku bieg ukończyły 793 osoby.

W tym roku do 6 Półmaratonu Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskieg zgłosiło się 930 osób, z czego 813 odebrało swoje zestawy startowe. W biegu wystartowały ostatecznie 794 osoby z czego tylko jedna nie ukończyła biegu.

Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Adam Głogowski z Gdyni, który dystans 21 km pokonał w 01:13:06, z kolei wśród kobiet najszybsza była grudziądzanka Arleta Meloch z czasem 01:23:26.