joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwany nowy prezes GKMu po rezygnacji Arkadiusza Tuszkowskiego. Poprzedni działał społecznie "jak nie dokładał to nie zarabiał" - mowił w trakcie prezentacji zawodników Robert Malinowski

R.Ż/eSerwis.info; fot/video: Agencje/eReporter24.pl; info: GKM włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

GKM poszukuje nowego prezesa. Poprzedni - Arkadiusz Tuszkowski - zrezygnował z pełnionej funkcji pod koniec kwietnia - informuje serwis klubowy. Czy znajdzie się społecznik, który poprowadzi Klub?
 
 
Jak informuje serwis klubowy MRGarden Arkadiusz Tuszkowski złożył rezygnację z funkcji Prezesa Grudziądzkiego Klubu Motocyklowego S.A. pod koniec kwietnia  Rezygnacja przyjęta została przez Radę Nadzorczą Klubu. Poprzedni prezes rozpoczął pracę w klubie w 2013 roku i pełnił tę funkcję przez 5 lat 
 
Czy znajdzie się chętny, który „będzie dokładał” zamiast "zarabiać" piastując funkcje prezesa Klubu i jednocześnie będzie skuteczny w swoich działaniach? Jak mówił w trakcie prezentacji zawodników prezydent Robert Malinowski w 2016 roku:
 
- „Czytam w mediach, że gdzieś tam działacze pracują społecznie. U nas to jest normalne. Od wielu, wielu lat jak nie dokładają, to na pewno nie zarabiają, stąd niskie koszty prowadzenia klubu”.

Aktualnie GKM poszukuje nowego prezesa. Rada Nadzorcza Grudziądzkiego Klubu Motocyklowego Spółka Akcyjna działając na podstawie Statutu Grudziądzkiego Klubu Motocyklowego ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu.