joomla templates top joomla templates template joomla

Złoty medal dla zawodnika Grudziądzkiego Klubu „Olimpia” w biegu na dystansie 800 metrów w Raciborzu na Mistrzostwach Polski U20 w Lekkiej Atletyce

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: facebook/Jakub Augustyniak włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Zawodnik Grudziądzkiego Klubu Sportowego „Olimpia”, Jakub Augistyniak zdobył złoty medal rozgrywanych w dniach 3-5 lipca br. w Raciborzu Mistrzostw Polski U20 w Lekkiej Atletyce.

Grudziądzanin okazał się najszybszy w biegu na dystansie 800 metrów uzyskując czas 1:52.40.

- To już trzecie złoto w tym roku młodego biegacza na imprezach rangi Mistrzostw Polski -

Wcześniej zawodnik wywalczył złote medale podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów (800 m) oraz Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych (3 km).

Ponadto, sportowiec zdobył srebrny medal na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów (800 m). Jakub Augustyniak jest stypendystą Prezydenta Grudziądza. Trenerem zawodnika jest Jarosław Czubaszek.