joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądz bliżej morza. Wakacyjne podróże do Władysławowa w ofercie Arrivy "Multi Plaża"

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 
Arriva RP, prywatny pasażerski przewoźnik kolejowy realizujący na co dzień połączenia regionalne w województwie kujawsko – pomorskim, w letnim sezonie 2017 uruchamia wakacyjne połączenia kolejowe na trasie Bydgoszcz – Władysławowo w ofercie „Multi Plaża”.
 
Dzięki rozbudowanej ofercie przewozowej, możliwa jest również podróż z Grudziądza do Władysławowa przez Laskowice Pomorskie. Codziennie o godz. 6:37 z dworca głównego w Grudziądz odjeżdża pociąg do Laskowic, gdzie następuje przesiadka na pociąg „Słoneczny Patrol” do Władysławowa.
 
O godzinie 9:30 pociąg dociera do stacji docelowej, dzięki czemu od godzin porannych możemy cieszyć się wypoczynkiem nad otwartym Morzem Bałtyckim. Do obsługi połączeń dedykowane są nowoczesne, klimatyzowane pojazdy mogące poruszać się z prędkością 120km/h. Dzięki temu, podróż z Grudziądza do Władysławowa trwa zaledwie 2 godziny 53 minuty.
 
Dla mieszkańców Grudziądza, Arriva przygotowała specjalną „Ofertę dojazdową” pozwalającą na dojazd do Laskowic Pomorskich za jedyną złotówkę, pod warunkiem kontynuacji podróży słonecznym pociągiem do Władysławowa. W podróż powrotną z Władysławowa pociąg wyjeżdża codziennie o godzinie 16:42 i do Grudziądza dociera o 19:43. Dodatkowo w weekendy oraz codziennie od 15 lipca do 15 sierpnia kursuje drugi pociąg, który wyjeżdża z Helu o godzinie 18:12, z Władysławowa o 18:54 i w Grudziądzu jest o godzinie 21:43. Obydwa połączenia powrotne realizowane są z przesiadką w Laskowicach Pomorskich.
 
Bilety na wakacyjne połączenia Arriva można kupić na stronie internetowej www.arriva.pl, w kasie biletowej Arriva na dworcu w Grudziądzu, w systemie KOLEO, na portalu e-podróżnik.pl oraz bezpośrednio u obsługi pociągu. W ramach oferty „Multi Plaża” obowiązują atrakcyjne ceny biletów oraz zniżki na bilety rodzinne i powrotne. Każdy bilet zakupiony na połączenia do Władysławowa uprawnia do wielorazowego korzystania ze specjalnego „Klubu rabatowego Arriva”. Klub ten to nic innego jak tańszy wypoczynek w Trójmieście oraz na Półwyspie Helskim dzięki rabatom oferowanym przez partnerów Arriva. W ramach „Klubu rabatowego Arriva” taniej można m.in. odbyć rejs statkiem po morzu, wyrobić kartę turysty w Gdańsku, wypożyczyć rower lub kajak czy odwiedzić liczne muzea oraz inne atrakcje.
 
Uwaga!
 
Z uwagi na roboty torowe prowadzone na trasie Grudziądz – Laskowice Pomorskie, w terminie 17 – 21 lipca 2017 roku uruchomione zostaną autobusy zastępcze za pociągi Arriva RP. Prosimy o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy przed podróżą.
 
Szczegóły oferty „Multi Plaża” dostępne są na stronie www.arriva.pl.