joomla templates top joomla templates template joomla

Modowy zawrót głowy z BIGĄ! Otwarcie nowego sklep na ul. Groblowej w Grudziądzu. Adidas, Nike, Reeebok, Puma, H&M, Zara, Dolce&Gabbana, Channel, Yves Saint Laurent w jednym miejscu

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 
Czas na zabawę modą z marką BIGA. Już 12 lipca o godzinie 8.00 w Grudziądzu zostanie otwarty nowy sklep z wyselekcjonowaną kolekcją ubrań zarówno damskich, męskich, jak i dziecięcych. Tym samym mieszkańcy Grudziądza i okolic będą mogli poszerzyć swoją garderobę o znane marki pochodzące z popularnej sieci z tanią odzieżą, która istnieje na polskim rynku od ponad 10 lat.
 
Biga otworzy kolejny sklep o powierzchni 100 m2 w samym centrum miasta, przy ulicy Groblowej 15. Lokal warto odwiedzić już 12 lipca, ponieważ wtedy rozpocznie się konkurs, w którym można wygrać ciśnieniowy ekspres do kawy. Wystarczy zrobić zakupy za 50 zł i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Z wszystkich odpowiedzi zostanie wybrany jeden zwycięzca, który będzie się rozkoszował smakiem pysznej kawy z ekspresu w domowym zaciszu. 
 
Klienci w każdym ze sklepów BIGA mogą wybierać towar z szerokiego asortymentu wycenionej odzieży nowej i używanej, która jest wyeksponowana na wieszakach oraz podzielona i oznaczona zgodnie z kategoriami ubrań. W ofercie znajdują się cenione marki, takie jak m.in: Adidas, Nike, Reeebok, Puma, H&M, Zara, Dolce&Gabbana, Channel, Yves Saint Laurent. Ponadto we wszystkich sklepach można znaleźć szeroką gamę dodatków, biżuterii, torebek, artykułów domowych, maskotek i zabawek dla dzieci. Proponowane modne fasony pozwalają na tworzenie unikatowych stylizacji. Sieć BIGA przełamuje stereotyp związany z tanią odzieżą, pokazując że wysoka jakość i znane marki mogą iść w parze z atrakcyjną ceną.  
 
Cyklicznie organizowane promocje pozwalają na zakupy w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach, a systematyczne dostawy towarów zapewniają dostępność „modowych perełek”.
 
Warto na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand) oraz odwiedzać stronę internetową www.bigastyl.pl, gdzie w zakładce „Wystawki i promocje” znajdują się informacje o aktualnych dostawach i rabatach. 
 
Dla wygody kupujących istnieje możliwość dokonania płatności kartą lub gotówką. Do lokalu zapraszamy również rodziców z dziećmi, które mogą spędzić mile czas w specjalnie dla nich przygotowanym kąciku zabaw. 
 
Grudziądz jest kolejnym z 47 miast na mapie Polski, w którym BIGA ma swój sklep.
 
W sumie jest ich już prawie 60. Ostatnie otwarcie miało miejsce w Świeciu. Markę BIGA w okresie wakacji można spotkać również nad Bałtykiem, gdzie funkcjonują trzy punkty sprzedażowe we Władysławowie, w Jastarni i na Helu. Na zakupy przy ulicy Groblowej w Grudziądzu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 oraz w sobotę od 9.00 – 14.00.