joomla templates top joomla templates template joomla

Stare karnety ważne tylko do 31 maja, a potem? podwyżki!

eSerwis; info: Urząd Miasta włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Stare bilety i karnety tracą niedługo swoją ważność. Karnetów można używać tylko do 30 maja, biletów nieco dłużej, a potem? A potem trzeba kupić nowe droższe, ponieważ czeka nas podwyżka cen za przejazdy komunikacją miejska w Grudziądzu!.

Tramwaje stoją, do pracy nie ma jak dojechać

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jak każdego dnia mieszkańcy Grudziądza chcąc udać się do pracy postanowili skorzystać z komunikacji tramwajowej. Niestety kolejny raz zawiodła. Awarie są dosyć częste i strasznie utrudniają życie.

Z pieskiem na spacer do piaskownicy

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Mało kto pamięta, a jeszcze mniej osób przestrzega Załącznika Nr 2 do Uchwały Nr VII/55/06 Rady Miasta Grudziądza z dnia 28.06.2006, której dokładna nazwa brzmi: REGULAMIN UTRZYMANIA ZWIERZĄT NA TERENIE GRUDZIĄDZA.

Podróż autobusem nr. 8 skończyła się w szpitalu..

eSerwis; fot: Kudak240 włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Podróż środkami komunikacji miejskiej czasami może skończyć się dla pasażerów w sposób jakiego się nie spodziewają, często nie koniecznie u celu podróży. Dla Pani Czesławy podróż skończyła się na oddziale grudziądzkiego szpitala ..

Dotacja na lekcje pływania

grudziadz.pl; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Grudziądz otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki na naukę pływania dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przyznana w ramach konkursu kwota, to 60 tys. zł.

Lokatorka czeka już rok na odpowiedź Spółdzielni Mieszkaniowej

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Już ponad rok Pani Ania (wiad. red) oczkuje na odpowiedź od Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu. Mimo wielu prób uzyskania informacji nie udało się jej uzyskać stanowiska administracji osiedlowej.

Jak wyglądały finiszowe przygotowania w Alfie

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jako chyba jako jedyni postanowiliśmy zobaczyć jak trwają kończowe przygotowania do otwarcia Alfa Centrum Grudziądz. Wiele punktów sprzedazy w Alfie do ostatniej chwili wykładała towar na półki..

Promocja na bilety z telefonu

fot. sxc, grudziadz.pl, Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

altDo wyczerpania promocji, ale nie dłużej niż do 30 czerwca br. otrzymać można 50% zwrot kosztów zakupu biletów komunikacji miejskiej przez telefon komórkowy.

Co należy się pasażerowi jeżeli uległ wypadkowi?

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Kilka dni temu pisaliśmy o pasażerce, która w wyniku gwałtownego hamowania autobusu komunikacji miejskiej uległa wypadkowi. Co należy się pasażerowi? jeżeli doznał urazu w autobusie lub innym środku komunikacji publicznej ma prawo ubiegać się o odszkodowanie.

Zakończenie sezonu Morsów

strefaimprez.pl/grudziadz włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Ośrodek Delfin nad Jeziorem Rudnickim i Klub Morsów zapraszają na zakończenie sezonu 2011/2012. Wśród przewidzianych atrakcji znajdzie się ognisko z pieczonymi kiełbaskami i zupą oraz śpiewy i tańce przy akompaniamencie gitary. Wszystkie zebrane morsy wezmą swą ostatnią w tym sezonie kąpiel oraz będą miały okazję zagrać w gry międzyklubowe.

Pechowa "13"

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W dniu wczorajszym w kamienicy pod numerem 13 na ul. Narutowicza w Grudziądzu strażacy interweniowali w związku z zadymieniem związanym prawdopodobnie z nieszczelnością instalacji grzewczej.

Więcej niż zwykle przystanków w podróży tramwajem.

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Kto wybrał się w dniu wczorajszym w podróż tramwajem narażony był na niespodzianki. Pojazdy co pewien czas były zatrzymywane a z radia motorniczego słychać było:
- "podjedźcie do najbliższego przystanku i zatrzymujemy".

Piotr i Paweł przyciąga rodziców! kusi dzieci.

Magdalena Żurawska włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Trafiony wydaje się pomysł sklepu "Piotr i Paweł", w którym każdy kupujący klient w zamian za zakupy - 15 zł - może obdarować swoje dziecko zabawą w mini parku zabaw, który powstał w sklepie. Pomysł "trafia w dziesiątkę"?