joomla templates top joomla templates template joomla

Z pieskiem na spacer do piaskownicy

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Mało kto pamięta, a jeszcze mniej osób przestrzega Załącznika Nr 2 do Uchwały Nr VII/55/06 Rady Miasta Grudziądza z dnia 28.06.2006, której dokładna nazwa brzmi: REGULAMIN UTRZYMANIA ZWIERZĄT NA TERENIE GRUDZIĄDZA.

Co należy się pasażerowi jeżeli uległ wypadkowi?

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Kilka dni temu pisaliśmy o pasażerce, która w wyniku gwałtownego hamowania autobusu komunikacji miejskiej uległa wypadkowi. Co należy się pasażerowi? jeżeli doznał urazu w autobusie lub innym środku komunikacji publicznej ma prawo ubiegać się o odszkodowanie.

Zakończenie sezonu Morsów

strefaimprez.pl/grudziadz włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Ośrodek Delfin nad Jeziorem Rudnickim i Klub Morsów zapraszają na zakończenie sezonu 2011/2012. Wśród przewidzianych atrakcji znajdzie się ognisko z pieczonymi kiełbaskami i zupą oraz śpiewy i tańce przy akompaniamencie gitary. Wszystkie zebrane morsy wezmą swą ostatnią w tym sezonie kąpiel oraz będą miały okazję zagrać w gry międzyklubowe.

Pechowa "13"

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W dniu wczorajszym w kamienicy pod numerem 13 na ul. Narutowicza w Grudziądzu strażacy interweniowali w związku z zadymieniem związanym prawdopodobnie z nieszczelnością instalacji grzewczej.

Więcej niż zwykle przystanków w podróży tramwajem.

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Kto wybrał się w dniu wczorajszym w podróż tramwajem narażony był na niespodzianki. Pojazdy co pewien czas były zatrzymywane a z radia motorniczego słychać było:
- "podjedźcie do najbliższego przystanku i zatrzymujemy".

Piotr i Paweł przyciąga rodziców! kusi dzieci.

Magdalena Żurawska włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Trafiony wydaje się pomysł sklepu "Piotr i Paweł", w którym każdy kupujący klient w zamian za zakupy - 15 zł - może obdarować swoje dziecko zabawą w mini parku zabaw, który powstał w sklepie. Pomysł "trafia w dziesiątkę"?

PTTK Zawrat zaprasza na nową stronę

Zawrat.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Po kilku latach Międzyszkolne Koło Turystyczne PTTK nr 57 "Zawrat" z Grudziądza doczekało się nowej strony internetowej, na którą serdecznie zaprasza członków i sympatyków koła turystycznego.

Podróż autobusem nr. 8 skończyła się w szpitalu..

eSerwis; fot: Kudak240 włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Podróż środkami komunikacji miejskiej czasami może skończyć się dla pasażerów w sposób jakiego się nie spodziewają, często nie koniecznie u celu podróży. Dla Pani Czesławy podróż skończyła się na oddziale grudziądzkiego szpitala ..

Dotacja na lekcje pływania

grudziadz.pl; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Grudziądz otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki na naukę pływania dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przyznana w ramach konkursu kwota, to 60 tys. zł.

Lokatorka czeka już rok na odpowiedź Spółdzielni Mieszkaniowej

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Już ponad rok Pani Ania (wiad. red) oczkuje na odpowiedź od Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu. Mimo wielu prób uzyskania informacji nie udało się jej uzyskać stanowiska administracji osiedlowej.

Jak wyglądały finiszowe przygotowania w Alfie

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jako chyba jako jedyni postanowiliśmy zobaczyć jak trwają kończowe przygotowania do otwarcia Alfa Centrum Grudziądz. Wiele punktów sprzedazy w Alfie do ostatniej chwili wykładała towar na półki..

Czy zima zaskoczy drogowców? Tradycyjnie!

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jak co roku słyszymy zapewnienia, że miasto, powiat są przygotowane do zimy. W zeszłym roku zima zaskoczyła jednak już tradycyjnie drogowców. Mimo, że jak zawsze zapewniano, że służby odśnieżające są gotowe do zimy, a sprzęt oczekuje tylko na sygnał "z góry".

Schody na Rządzu naprawione!

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Michał Czepek na XV sesji Rady Miejskiej Grudziądza wnioskował w formie zapytania/interpelacji o naprawienie schodów za osiedlem Rządz prowadzących na tereny spacerowe nad Wisłą. Udało się!