joomla templates top joomla templates template joomla

Przejście piesze czy pieszo-rowerowe?

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Z przejazdu dla rowerów na ulicy Bydgoskiej masowo korzystają piesi. Zapewne przejście przez przejazd dla rowerów jest dla nich bezpieczniejsze, na tym ruchliwym odcinku drogi, niż przejście w miejscu nieoznakowanym, ale czy jest to bezpieczniejsze dla rowerzystów?

Firma AeroFoto wykonuje zdjęcia z nieba Grudziądza (video)

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Firma AeroFoto wykonuje zdjęcia z nieba Grudziądza AeroFoto zajmuje się tworzeniem multimedialnych prezentacji z Nieba i ziemi, a także interaktywnych wizualizacji wykorzystując panoramy 360o z lotu ptaka ..

Zatory drogowe Pruszyńskiego-Konarskiego ..

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Remonty na drogach w Grudziądzu dają o sobie znać szczególnie w godzinach szczytu, kiedy to ujawniają się "słabe ogniwa komunikacyjne". Ale czy istniej miasto, w którym w godzinach szczytu nie tworzą się korki?

Tramwaje stoją, do pracy nie ma jak dojechać

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jak każdego dnia mieszkańcy Grudziądza chcąc udać się do pracy postanowili skorzystać z komunikacji tramwajowej. Niestety kolejny raz zawiodła. Awarie są dosyć częste i strasznie utrudniają życie.

Z pieskiem na spacer do piaskownicy

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Mało kto pamięta, a jeszcze mniej osób przestrzega Załącznika Nr 2 do Uchwały Nr VII/55/06 Rady Miasta Grudziądza z dnia 28.06.2006, której dokładna nazwa brzmi: REGULAMIN UTRZYMANIA ZWIERZĄT NA TERENIE GRUDZIĄDZA.

Podróż autobusem nr. 8 skończyła się w szpitalu..

eSerwis; fot: Kudak240 włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Podróż środkami komunikacji miejskiej czasami może skończyć się dla pasażerów w sposób jakiego się nie spodziewają, często nie koniecznie u celu podróży. Dla Pani Czesławy podróż skończyła się na oddziale grudziądzkiego szpitala ..

Dotacja na lekcje pływania

grudziadz.pl; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Grudziądz otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki na naukę pływania dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przyznana w ramach konkursu kwota, to 60 tys. zł.

Próbował rozapalić ogień

eSerwis; Magdalena Żurawska włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Zatrzymano mężczyznę, który próbował rozapalić ogień niedaleko końcowego przystanku tramwajowego na przystanku Rządz. Na przystanku końcowym linii tramwajowej interweniowała policja, straż pożarna oraz pogotowie. 

Stare karnety ważne tylko do 31 maja, a potem? podwyżki!

eSerwis; info: Urząd Miasta włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Stare bilety i karnety tracą niedługo swoją ważność. Karnetów można używać tylko do 30 maja, biletów nieco dłużej, a potem? A potem trzeba kupić nowe droższe, ponieważ czeka nas podwyżka cen za przejazdy komunikacją miejska w Grudziądzu!.

Promocja na bilety z telefonu

fot. sxc, grudziadz.pl, Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

altDo wyczerpania promocji, ale nie dłużej niż do 30 czerwca br. otrzymać można 50% zwrot kosztów zakupu biletów komunikacji miejskiej przez telefon komórkowy.

Co należy się pasażerowi jeżeli uległ wypadkowi?

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Kilka dni temu pisaliśmy o pasażerce, która w wyniku gwałtownego hamowania autobusu komunikacji miejskiej uległa wypadkowi. Co należy się pasażerowi? jeżeli doznał urazu w autobusie lub innym środku komunikacji publicznej ma prawo ubiegać się o odszkodowanie.

Zakończenie sezonu Morsów

strefaimprez.pl/grudziadz włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Ośrodek Delfin nad Jeziorem Rudnickim i Klub Morsów zapraszają na zakończenie sezonu 2011/2012. Wśród przewidzianych atrakcji znajdzie się ognisko z pieczonymi kiełbaskami i zupą oraz śpiewy i tańce przy akompaniamencie gitary. Wszystkie zebrane morsy wezmą swą ostatnią w tym sezonie kąpiel oraz będą miały okazję zagrać w gry międzyklubowe.

Pechowa "13"

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W dniu wczorajszym w kamienicy pod numerem 13 na ul. Narutowicza w Grudziądzu strażacy interweniowali w związku z zadymieniem związanym prawdopodobnie z nieszczelnością instalacji grzewczej.