joomla templates top joomla templates template joomla

Zakończenie sezonu Morsów

strefaimprez.pl/grudziadz włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Ośrodek Delfin nad Jeziorem Rudnickim i Klub Morsów zapraszają na zakończenie sezonu 2011/2012. Wśród przewidzianych atrakcji znajdzie się ognisko z pieczonymi kiełbaskami i zupą oraz śpiewy i tańce przy akompaniamencie gitary. Wszystkie zebrane morsy wezmą swą ostatnią w tym sezonie kąpiel oraz będą miały okazję zagrać w gry międzyklubowe.

Dotacja na lekcje pływania

grudziadz.pl; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Grudziądz otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki na naukę pływania dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przyznana w ramach konkursu kwota, to 60 tys. zł.

Lokatorka czeka już rok na odpowiedź Spółdzielni Mieszkaniowej

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Już ponad rok Pani Ania (wiad. red) oczkuje na odpowiedź od Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu. Mimo wielu prób uzyskania informacji nie udało się jej uzyskać stanowiska administracji osiedlowej.

Jak wyglądały finiszowe przygotowania w Alfie

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jako chyba jako jedyni postanowiliśmy zobaczyć jak trwają kończowe przygotowania do otwarcia Alfa Centrum Grudziądz. Wiele punktów sprzedazy w Alfie do ostatniej chwili wykładała towar na półki..

Czy zima zaskoczy drogowców? Tradycyjnie!

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jak co roku słyszymy zapewnienia, że miasto, powiat są przygotowane do zimy. W zeszłym roku zima zaskoczyła jednak już tradycyjnie drogowców. Mimo, że jak zawsze zapewniano, że służby odśnieżające są gotowe do zimy, a sprzęt oczekuje tylko na sygnał "z góry".

Schody na Rządzu naprawione!

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Michał Czepek na XV sesji Rady Miejskiej Grudziądza wnioskował w formie zapytania/interpelacji o naprawienie schodów za osiedlem Rządz prowadzących na tereny spacerowe nad Wisłą. Udało się!

Ferie zimowe w Hamburgu i na Wyspie Tropikalnej

Kierownik wycieczki; Wiesław Żurawski włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Międzyszkolne Koło Turystyczne PTTK „ZAWRAT” podczas nadchodzących ferii zimowych wybiera się – jak co roku – na zimową wyprawę zagraniczną. W dniach 2 – 7 lutego 2011 uczestnicy wycieczki zwiedzą kilka miast niemieckich, przede wszystkim Hamburg, Berlin i Schwerin. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie całodniowy pobyt na Wyspie Tropikalnej pod Berlinem,gdzie w środku zimy wszyscy doświadczą upalnego lata.

Pechowa "13"

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W dniu wczorajszym w kamienicy pod numerem 13 na ul. Narutowicza w Grudziądzu strażacy interweniowali w związku z zadymieniem związanym prawdopodobnie z nieszczelnością instalacji grzewczej.

Więcej niż zwykle przystanków w podróży tramwajem.

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Kto wybrał się w dniu wczorajszym w podróż tramwajem narażony był na niespodzianki. Pojazdy co pewien czas były zatrzymywane a z radia motorniczego słychać było:
- "podjedźcie do najbliższego przystanku i zatrzymujemy".

Piotr i Paweł przyciąga rodziców! kusi dzieci.

Magdalena Żurawska włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Trafiony wydaje się pomysł sklepu "Piotr i Paweł", w którym każdy kupujący klient w zamian za zakupy - 15 zł - może obdarować swoje dziecko zabawą w mini parku zabaw, który powstał w sklepie. Pomysł "trafia w dziesiątkę"?

PTTK Zawrat zaprasza na nową stronę

Zawrat.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Po kilku latach Międzyszkolne Koło Turystyczne PTTK nr 57 "Zawrat" z Grudziądza doczekało się nowej strony internetowej, na którą serdecznie zaprasza członków i sympatyków koła turystycznego.

Pytaj o sposób na PIT-a - Kredyt na PIT

Piotr Józefowski włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Niespodziewana dopłata za PIT niemal zawsze oznacza kłopoty finansowe, tym bardziej, że urzędniczy zegar ustawiony na ostatni dzień kwietnia, tyka bezlitośnie. Doradcy finansowi Aspiro z Grudziądza sprawdzili cztery wyjścia z tej sytuacji. Ostatni dzień kwietnia spędza sen z powiek wielu osobom. Wtedy mija szansa na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym, bez odsetek za zwłokę czy dodatkowych kar finansowych, o ile trzeba uregulować niedopłatę. 

Krzyż Papieski 19 – 21 lutego

Wiesław Żurawski włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

U progu Wielkiego Postu pragnąc uczcić Wielkiego Rodaka i Honorowego Obywatela Miasta Grudziądza księża proboszczowie parafii Ducha Świętego i św. Mikołaja zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta do udziału w uroczystościach nawiedzenia Krzyża Papieskiego. Uroczystości rozpoczną się w  piątek 19 lutego o godzinie 17.00 w kościele Ducha Świętego, zaś w sobotę o godzinie 15.15 nastąpi procesyjne przeniesienie Krzyża do Kolegiaty św. Mikołaja.