joomla templates top joomla templates template joomla

Plecak grudziądzkiego ucznia waży nawet 10 kilogramów. Aby go dźwigać dziecko powinno ważyć 67 kg. Pracodawca by otrzymał za to grzywnę

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Postanowiliśmy zważyć plecak przeciętnego ucznia Szkoły Podstawowej. Okazało się, że jego ciężar jaki dźwiga na plecach może ważyć 10 kilogramów, a nawet więcej. Według zaleceń Instytutu Matki i Dziecka aby dźwigać taki ciężar uczeń by musiał ważyć 67 kg! Spore dziecko? 

Pensje pracowników Szpitala zagrożone, 2200 rodzin z Grudziądza? Wiceprezydent przyznał, że konta Szpitala zablokował komornik przed wypłatami. Jak będzie w marcu?

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Marek Sikora w programie TVSM Uwagi Warte wyjaśnił czym spowodowane były zawirowania z wypłata świadczeń dla pracowników. Wszystkie konta szpitala zostały zablokowane przez komornika i pieniądze otrzymane od NFZ.

Poranna "awaria" tramwaju jak zawsze w najgorszym momencie. Na wszelki wypadek radzimy pomyśleć o alternatywnym transporcie do pracy czy szkoły

R.Ż/eSerwis.info; foto: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Radzimy pomyśleć z rana o alternatywnym transporcie. „Awaria” Tramwajów ponownie unieruchomiła trzon transportu publicznego w Grudziądzu. Stanęły tramwaje miejskie i w danej chwili mogą wystąpić problemy w dotarciu do szkoły czy pracy. 

Miasto "weźmie" 153 miliony kredytu. Dokładniej spółki OPEC. Pieniądze na modernizację sieci ciepłowniczej, w części oddadzą mieszkańcy w rachunkach

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Miasto "weźmie" 153 miliony kredytu. Nie bezpośrednio, ale poprzez swoje spółki zależne. Pieniądze zasilą modernizację sieci ciepłowniczej. Część kwoty oddadzą mieszkańcy w rachunkach za ogrzewanie OPEC wraz ze swoimi spółkami zależnymi przygotowuje się do realizacji sporych inwestycji na terenie Grudziądza. 

"Czy odda Pan/Pani głos na Roberta Malinowskiego w wyborach, jeżeli nie to na kogo?". Trwa Sondowanie grudziądzan co do preferencji wyborczych

R.Ż/eSerwis.info; fot/video: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Na ulicach Grudziądza w ostatnim czasie prowadzone były badania sondażowe co do preferencji wyborczych mieszkańców tego miasta. Jedno z pytań brzmiało „Czy zagłosujesz na prezydenta Roberta Malinowskiego w nadchodzących wyborach ..”.

Grudziądz bliżej morza. Wakacyjne podróże do Władysławowa w ofercie Arrivy "Multi Plaża"

Materiał Promocyjny, Arriva RP Sp. z o.o. włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Arriva RP, prywatny pasażerski przewoźnik kolejowy realizujący na co dzień połączenia regionalne w województwie kujawsko – pomorskim, w letnim sezonie 2017 uruchamia wakacyjne połączenia kolejowe na trasie Bydgoszcz – Władysławowo w ofercie „Multi Plaża”.