joomla templates top joomla templates template joomla

Plecak grudziądzkiego ucznia waży nawet 10 kilogramów. Aby go dźwigać dziecko powinno ważyć 67 kg. Pracodawca by otrzymał za to grzywnę

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Postanowiliśmy zważyć plecak przeciętnego ucznia Szkoły Podstawowej. Okazało się, że jego ciężar jaki dźwiga na plecach może ważyć 10 kilogramów, a nawet więcej. Według zaleceń Instytutu Matki i Dziecka aby dźwigać taki ciężar uczeń by musiał ważyć 67 kg! Spore dziecko? 

Pensje pracowników Szpitala zagrożone, 2200 rodzin z Grudziądza? Wiceprezydent przyznał, że konta Szpitala zablokował komornik przed wypłatami. Jak będzie w marcu?

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Marek Sikora w programie TVSM Uwagi Warte wyjaśnił czym spowodowane były zawirowania z wypłata świadczeń dla pracowników. Wszystkie konta szpitala zostały zablokowane przez komornika i pieniądze otrzymane od NFZ.

Poranna "awaria" tramwaju jak zawsze w najgorszym momencie. Na wszelki wypadek radzimy pomyśleć o alternatywnym transporcie do pracy czy szkoły

R.Ż/eSerwis.info; foto: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Radzimy pomyśleć z rana o alternatywnym transporcie. „Awaria” Tramwajów ponownie unieruchomiła trzon transportu publicznego w Grudziądzu. Stanęły tramwaje miejskie i w danej chwili mogą wystąpić problemy w dotarciu do szkoły czy pracy.