joomla templates top joomla templates template joomla

Modowy zawrót głowy z BIGĄ! Otwarcie nowego sklep na ul. Groblowej w Grudziądzu. Adidas, Nike, Reeebok, Puma, H&M, Zara, Dolce&Gabbana, Channel, Yves Saint Laurent w jednym miejscu

Materiał promocyjny; info: Bigastyl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Czas na zabawę modą z marką BIGA. Już 12 lipca o godzinie 8.00 w Grudziądzu zostanie otwarty nowy sklep z wyselekcjonowaną kolekcją ubrań zarówno damskich, męskich, jak i dziecięcych. Tym samym mieszkańcy Grudziądza i okolic będą mogli poszerzyć swoją garderobę o znane marki pochodzące z popularnej sieci z tanią odzieżą, która istnieje na polskim rynku od ponad 10 lat.

Elżbieta z Grudziądza wygrała Opla Astrę w loterii paragonowej 18 kwietnia. Nic straconego 19 czerwca losowanie dodatkowe

T.W./eSerwis.info; info: loteriaparagonowa.gov.pl; fot: youtube/loteria paragonowa włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

18 kwietnia grudziądzanka wygrała w loterii paragonowej samochód Opla Astrę. Dla tych, którzy nie wygrali dobra informacja 19 czerwca losowanie dodatkowe. Szczęśliwcem w losowaniach loterii paragonowej w kwietniu tego roku okazała się jedna z mieszkanek z Grudziądza. 

Na 3 dni Grudziądz stał się centrum wymiany wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowym, a eksploatatorami pomp i systemów pompowych. X Konferencja Naukowo-Techniczna Hydro-Vacuum

info: Hydro-Vacuum włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W dniach 14-16 maja 2017 odbyła się w Grudziądzu jubileuszowa X Konferencja Naukowo-Techniczna organizowana przez Hydro-Vacuum S.A. Na 3 dni Grudziądz stał się centrum wymiany wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowym, a eksploatatorami pomp i systemów pompowych przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych i przemysłowych. 

Mieszkańcy wytykają prezydentowi Robertowi Malinowskiemu potrzeby mieszkańców w filmie, który ukazał się w internecie. Czyży powstała nowa inicjatywa?

R.Ż/eSerwis.info; video,info Facebook włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

"Naprawdę DUŻE pieniądze, NASZE pieniądze, pieniądze które MAMY w budżecie mogłyby być wydawane na rozwój Grudziądza. Dlaczego tak się nie dzieje? Dlaczego Grudziądz jest skazywany na mierność na miarę nieudolności ratusza?" - pytają uczestnicy filmu jaki sie pojawił w internecie.

Dzisiaj w nocy zamilkną niezarejestrowane numery. Kolejki w salonach zniechęcają. Gdzie można jeszcze zarejestrować numer w Grudziądzu. Sprawdź!!

R.Ż/eSerwis.info; video: Agencja TVN/x-news ,fot: Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

1 luty to ostatni dzień rejestracji numeru telefonu komórkowego, po tym dniu nasz numer zostanie wyłączony. Numery możemy zarejestrować w salonach, ale nie tylko. Operatorzy podpisali umowy również z niektórymi sklepami czy innymi placówkami. 

Mało kto wie, że lot dronem na terenie Grudziądza jest zakazany. Grudziądzanin pracuje nad "tarczą antydronową"

R.Ż/eSerwis.info; info/mat: Urząd Lotnictwa Cywilnego, video/foto: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Mało kto wie, że lot dronem zabroniony jest nie tylko w okolicy lotnisk, ale również na terenie takich miast jak np.: Grudziądz. Uzyskanie zgody nie jest trudne, ale jej brak grozi karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności, a dodatkowo ścigany jest prze policję z urzędu, a więc bez zgłoszenia osób postronnych. 

Ranking lokat bankowych - czyli aktualna anliza ofert banków

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Kto oszczędza, ten ma. Jeśli mamy trochę oszczędności to warto je zainwestować, żeby się mnożyły. Możemy ulokować je na giełdę, ale wtedy istnieje spore ryzyko, że więcej stracimy niż zyskamy. Możemy też skorzystać z ofert banków i założyć lokatę oszczędnościową. To na pewno mniejszy, ale pewny i bezpieczny zysk.

Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu!

info: Materiał Promo włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Soczyste hamburgery, belgijskie frytki, tybetańskie pierożki czy dania kuchni meksykańskiej – między innymi takie pyszności będą czekać 10 i 11 czerwca przy Galerii Grudziądzkiej. Przed obiektem odbędzie się zlot cieszących się ogromną popularnością food trucków. Wstęp wolny! 

Schody na Rządzu "rozebrali" urzędnicy, a nie wandale. Poręcze były niebezpieczne, w każdej chwili mogły odpaść

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

O schodach, które z miesiąca na miesiąc wyglądają coraz gorzej, a zejście nimi staje się coraz trudniejsze, pisaliśmy kilka dni temu. Okazuje się, że poręczne, których obecnie nie ma na odcinku zejścia nad Wisłę, zostały rozebrane na polecenie Urzędników ponieważ w każdej chwili mogły odpaść. 

Studia IT szansą na wysokie zarobki

Artykuł sponsorowany włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W Trójmieście bezustannie rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych informatyków. Coraz więcej międzynarodowych firm otwiera tu swoje oddziały. Ukończone studia informatyczne dają szansę na znalezienie atrakcyjnej i bardzo dobrze płatnej pracy.

Zastanów się zanim oddasz swój telefon do tego serwisu. Sposób obsługi klientów może zadziwić chyba każdego

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 

"przepraszam Karinę Strzyżewską za zniesławienie jej osoby jakiego dopuściłem się w artykule "Zastanów się zanim oddasz swój telefon do tego serwisu. Sposób obsługi klientów może zadziwić chyba każdego" zamieszczonym przeze mnie w dniu 27 lipca 2016r. na portalu egrudziadz.pl"

 

Zanim oddasz w tym miejscu swój telefon do serwisu zastanów się dwa razy bo może to być dla ciebie nieprzyjemna droga przez mękę. Krzyki na klienta, skarżenie się jak to strasznie jest świadczyć usługi naprawy telefonów i obcować z klientami na co dzień, przetrzymywanie telefonu przez wiele tygodni, by na sam koniec stwierdzić, że nadal nie działa i jakby tego było mało żądać jeszcze opłaty za brak naprawy. 

 

Wzbogacanie żywności – czyli pomoc w zapobieganiu niedoborom pokarmowym

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Produkty spożywcze są źródłem naturalnych substancji odżywczych, korzystnych pod względem zdrowotnym dla naszego organizmu. Jednakże niektóre z nich mogą również zawierać witaminy i składniki mineralne celowo do nich dodane.