joomla templates top joomla templates template joomla

"Czy odda Pan/Pani głos na Roberta Malinowskiego w wyborach, jeżeli nie to na kogo?". Trwa Sondowanie grudziądzan co do preferencji wyborczych

R.Ż/eSerwis.info; fot/video: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Na ulicach Grudziądza w ostatnim czasie prowadzone były badania sondażowe co do preferencji wyborczych mieszkańców tego miasta. Jedno z pytań brzmiało „Czy zagłosujesz na prezydenta Roberta Malinowskiego w nadchodzących wyborach ..”.

Miasto "weźmie" 153 miliony kredytu. Dokładniej spółki OPEC. Pieniądze na modernizację sieci ciepłowniczej, w części oddadzą mieszkańcy w rachunkach

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Miasto "weźmie" 153 miliony kredytu. Nie bezpośrednio, ale poprzez swoje spółki zależne. Pieniądze zasilą modernizację sieci ciepłowniczej. Część kwoty oddadzą mieszkańcy w rachunkach za ogrzewanie OPEC wraz ze swoimi spółkami zależnymi przygotowuje się do realizacji sporych inwestycji na terenie Grudziądza. 

Modowy zawrót głowy z BIGĄ! Otwarcie nowego sklep na ul. Groblowej w Grudziądzu. Adidas, Nike, Reeebok, Puma, H&M, Zara, Dolce&Gabbana, Channel, Yves Saint Laurent w jednym miejscu

Materiał promocyjny; info: Bigastyl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Czas na zabawę modą z marką BIGA. Już 12 lipca o godzinie 8.00 w Grudziądzu zostanie otwarty nowy sklep z wyselekcjonowaną kolekcją ubrań zarówno damskich, męskich, jak i dziecięcych. Tym samym mieszkańcy Grudziądza i okolic będą mogli poszerzyć swoją garderobę o znane marki pochodzące z popularnej sieci z tanią odzieżą, która istnieje na polskim rynku od ponad 10 lat.

Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu!

info: Materiał Promo włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Soczyste hamburgery, belgijskie frytki, tybetańskie pierożki czy dania kuchni meksykańskiej – między innymi takie pyszności będą czekać 10 i 11 czerwca przy Galerii Grudziądzkiej. Przed obiektem odbędzie się zlot cieszących się ogromną popularnością food trucków. Wstęp wolny! 

Schody na Rządzu "rozebrali" urzędnicy, a nie wandale. Poręcze były niebezpieczne, w każdej chwili mogły odpaść

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

O schodach, które z miesiąca na miesiąc wyglądają coraz gorzej, a zejście nimi staje się coraz trudniejsze, pisaliśmy kilka dni temu. Okazuje się, że poręczne, których obecnie nie ma na odcinku zejścia nad Wisłę, zostały rozebrane na polecenie Urzędników ponieważ w każdej chwili mogły odpaść. 

Grudziądz bliżej morza. Wakacyjne podróże do Władysławowa w ofercie Arrivy "Multi Plaża"

Materiał Promocyjny, Arriva RP Sp. z o.o. włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Arriva RP, prywatny pasażerski przewoźnik kolejowy realizujący na co dzień połączenia regionalne w województwie kujawsko – pomorskim, w letnim sezonie 2017 uruchamia wakacyjne połączenia kolejowe na trasie Bydgoszcz – Władysławowo w ofercie „Multi Plaża”. 

Elżbieta z Grudziądza wygrała Opla Astrę w loterii paragonowej 18 kwietnia. Nic straconego 19 czerwca losowanie dodatkowe

T.W./eSerwis.info; info: loteriaparagonowa.gov.pl; fot: youtube/loteria paragonowa włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

18 kwietnia grudziądzanka wygrała w loterii paragonowej samochód Opla Astrę. Dla tych, którzy nie wygrali dobra informacja 19 czerwca losowanie dodatkowe. Szczęśliwcem w losowaniach loterii paragonowej w kwietniu tego roku okazała się jedna z mieszkanek z Grudziądza. 

Na 3 dni Grudziądz stał się centrum wymiany wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowym, a eksploatatorami pomp i systemów pompowych. X Konferencja Naukowo-Techniczna Hydro-Vacuum

info: Hydro-Vacuum włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W dniach 14-16 maja 2017 odbyła się w Grudziądzu jubileuszowa X Konferencja Naukowo-Techniczna organizowana przez Hydro-Vacuum S.A. Na 3 dni Grudziądz stał się centrum wymiany wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowym, a eksploatatorami pomp i systemów pompowych przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych i przemysłowych. 

Mieszkańcy wytykają prezydentowi Robertowi Malinowskiemu potrzeby mieszkańców w filmie, który ukazał się w internecie. Czyży powstała nowa inicjatywa?

R.Ż/eSerwis.info; video,info Facebook włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

"Naprawdę DUŻE pieniądze, NASZE pieniądze, pieniądze które MAMY w budżecie mogłyby być wydawane na rozwój Grudziądza. Dlaczego tak się nie dzieje? Dlaczego Grudziądz jest skazywany na mierność na miarę nieudolności ratusza?" - pytają uczestnicy filmu jaki sie pojawił w internecie.

Dzisiaj w nocy zamilkną niezarejestrowane numery. Kolejki w salonach zniechęcają. Gdzie można jeszcze zarejestrować numer w Grudziądzu. Sprawdź!!

R.Ż/eSerwis.info; video: Agencja TVN/x-news ,fot: Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

1 luty to ostatni dzień rejestracji numeru telefonu komórkowego, po tym dniu nasz numer zostanie wyłączony. Numery możemy zarejestrować w salonach, ale nie tylko. Operatorzy podpisali umowy również z niektórymi sklepami czy innymi placówkami.