joomla templates top joomla templates template joomla

Najprawdopodobniej najlepsza oferta kredytowa na Święta [promocja]

Magdalena Żurawska/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Święta zbliżają się dużymi krokami. Rodzinna atmosfera, świąteczny klimat no i oczywiście prezenty, a to szczególnie jeżeli chodzi o najmłodszych, którzy już na długie miesiące przez Wigilią ślą do Mikołaja listy ze swoimi marzeniami.

Kiedy włączyć krem pod oczy do codziennej pielęgnacji?

info: eReporter24.pl; fot: garnier.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Niektóre kobiety uważają, że ich cerze optymalną pielęgnację zapewni sam kosmetyk nawilżający. Nie zdają sobie sprawy, że wraz z upływającym czasem takie przekonanie może okazać się dość istotnym błędem.

Uwaga na drogę, ekstremalnie niebezpieczna sytuacja

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 

Ekstremalnie niebezpieczna sytuacja na drodze chyba tak można nazwać rolkowe wieczorne przejażdżki w obrębie osiedla Rządz, a także innych miejsc na mapie komunikacyjnej Grudziądza.

Uważaj! Zmiana pierwszeństwa - Konstytucji i Sobieskiego

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Od tygodnia prowadzone były zmiany w oznakowaniu pionowym i poziomym na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Jana III Sobieskiego na osiedlu Rządz. Ponieważ zmiany były przeprowadzone etapami tworzyło to "sprzeczności" w oznakowaniu. Obecnie zakończono już wymianę i nastąpiły istotne zmiany w organizacji ruchu.

Konstytucji 3 Maja częściowo już dostępna dla kierowców

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Od dzisiaj część ul. Konstytucji 3 Maja została udostępniona kierowcom. Mowa o odcinku łączącym tzw. „Stary Rządz” z osiedlem Dębowe Wzgórze. Mieszkańcy nie musza już korzystać z objazdów, lecz bezpośrednio mogą dojechać do domu nową drogą.

Przewodnik po Grudziądzu - oparł się Napoleonowi, ale Ty nie oprzesz się jemu!

info: eReporter24.pl; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Tak właśnie było, cytadela, będąca teraz zabytkiem, stawiła z powodzeniem czoło wojskom Napoleona. Było to tam, gdzie łączy się nowoczesność i tradycja, przedsiębiorczość i edukacja, kultura i aktywność - czyli w Grudziądzu.

Jak sprawdzić stan oleju silnikowego?

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Olej silnikowy odpowiedzialny jest za smarowanie poszczególnych elementów jednostki napędowej, co ma zagwarantować jej prawidłową pracę oraz zapobiegać przed zatarciem. Regularna kontrola stanu oleju silnikowego jest kluczowa dla prawidłowej eksploatacji silnika.

W Bydgoszczy oniemieli patrząc na wyniki badań ze Szpitala w Grudziądzu

R.Ż/eGrudziadz.pl; Fot: Gerard Szukay włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Sytuacja jaka miała miejsce w Szpitalu w Grudziądzu jest z jednej strony zabawna, z drugiej jednak pokazuje rzeczywistość taką jaką zastają pacjenci w kontakcie ze służbą zdrowia. Z jednej strony nagrody, pozytywne komentarze w prasie branżowej, z drugiej rzeczywistość.

Aktualny ranking najlepszych lokat bankowych

info: eReporter24.pl; art. sponsorowany włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Lokata bankowa jest najbezpieczniejszą i zarazem najbardziej popularną formą oszczędzania. Czym jest lokata bankowa? Jakie są rodzaje lokat bankowych i które lokaty bankowe są obecnie najlepsze?

Centrum handlowe przyjazne dla rowerzystów

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Nowy parking rowerowy razem z samoobsługową stacją naprawy rowerów przy centrum handlowym Unia Park w Grudziądzu, to jedno z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów. Jest tutaj niemal wszystko to co rowerzyście potrzebne w podręcznych naprawach.

Piesza Pielgrzymka z Grudziądza do Sanktuarium Maryjnego w Mokrem

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Józefa Oblubieńca oraz Zarząd Rejonowy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Grudziądzu - zapraszają na Pieszą Pielgrzymkę z Grudziądza do Sanktuarium Maryjnego w Mokrem.

Teneryfa: co warto zobaczyć w rejonie Santa Cruz?

info: eReporter24.pl; fot: Rainbow Tours włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jest najważniejszą ze wszystkich Wysp Kanaryjskich, a na jej popularność wpływa wiele czynników. Teneryfa stała się miejscem, które każdego roku odwiedza około 10 milionów osób. Kuszą wulkaniczne krajobrazy i piękna przyroda, kuszą wspaniałe plaże.