joomla templates top joomla templates template joomla

Studia IT szansą na wysokie zarobki

Artykuł sponsorowany włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W Trójmieście bezustannie rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych informatyków. Coraz więcej międzynarodowych firm otwiera tu swoje oddziały. Ukończone studia informatyczne dają szansę na znalezienie atrakcyjnej i bardzo dobrze płatnej pracy.

Mało kto wie, że lot dronem na terenie Grudziądza jest zakazany. Grudziądzanin pracuje nad "tarczą antydronową"

R.Ż/eSerwis.info; info/mat: Urząd Lotnictwa Cywilnego, video/foto: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Mało kto wie, że lot dronem zabroniony jest nie tylko w okolicy lotnisk, ale również na terenie takich miast jak np.: Grudziądz. Uzyskanie zgody nie jest trudne, ale jej brak grozi karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności, a dodatkowo ścigany jest prze policję z urzędu, a więc bez zgłoszenia osób postronnych. 

Ranking lokat bankowych - czyli aktualna anliza ofert banków

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Kto oszczędza, ten ma. Jeśli mamy trochę oszczędności to warto je zainwestować, żeby się mnożyły. Możemy ulokować je na giełdę, ale wtedy istnieje spore ryzyko, że więcej stracimy niż zyskamy. Możemy też skorzystać z ofert banków i założyć lokatę oszczędnościową. To na pewno mniejszy, ale pewny i bezpieczny zysk.

Rusza II Grudziądzka Metamorfoza

info: II Grudziądzka Metamorfoza włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Czas leci. Minął już rok od ostatniego castingu. Dlatego pora ogłosić to na co mam nadzieje czekaliście. Rusza druga edycja Wielkiej Grudziądzkiej Metamorfozy.

Najprawdopodobniej najlepsza oferta kredytowa na Święta [promocja]

Magdalena Żurawska/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Święta zbliżają się dużymi krokami. Rodzinna atmosfera, świąteczny klimat no i oczywiście prezenty, a to szczególnie jeżeli chodzi o najmłodszych, którzy już na długie miesiące przez Wigilią ślą do Mikołaja listy ze swoimi marzeniami.

Jak sprawdzić stan oleju silnikowego?

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Olej silnikowy odpowiedzialny jest za smarowanie poszczególnych elementów jednostki napędowej, co ma zagwarantować jej prawidłową pracę oraz zapobiegać przed zatarciem. Regularna kontrola stanu oleju silnikowego jest kluczowa dla prawidłowej eksploatacji silnika.

Zastanów się zanim oddasz swój telefon do tego serwisu. Sposób obsługi klientów może zadziwić chyba każdego

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 

"przepraszam Karinę Strzyżewską za zniesławienie jej osoby jakiego dopuściłem się w artykule "Zastanów się zanim oddasz swój telefon do tego serwisu. Sposób obsługi klientów może zadziwić chyba każdego" zamieszczonym przeze mnie w dniu 27 lipca 2016r. na portalu egrudziadz.pl"

 

Zanim oddasz w tym miejscu swój telefon do serwisu zastanów się dwa razy bo może to być dla ciebie nieprzyjemna droga przez mękę. Krzyki na klienta, skarżenie się jak to strasznie jest świadczyć usługi naprawy telefonów i obcować z klientami na co dzień, przetrzymywanie telefonu przez wiele tygodni, by na sam koniec stwierdzić, że nadal nie działa i jakby tego było mało żądać jeszcze opłaty za brak naprawy. 

 

Wzbogacanie żywności – czyli pomoc w zapobieganiu niedoborom pokarmowym

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Produkty spożywcze są źródłem naturalnych substancji odżywczych, korzystnych pod względem zdrowotnym dla naszego organizmu. Jednakże niektóre z nich mogą również zawierać witaminy i składniki mineralne celowo do nich dodane.

Czy w tym roku również popływamy statkiem po Wiśle? Może nawet dwoma?

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Zbliża się sezon na wodne wycieczki po Wiśle wzdłuż malowniczych widoków jakie można podziwiać w Grudziądzu. Zeszłoroczny sezon rozpoczął się dosyć niefortunnie podwyższonym stanem wody, co uniemożliwiło przypłynięcie tramwajowi wodnemu.

Zostań prezesem Solanek - ogłoszono konkurs

R.Ż/eGrudziadz.pl; info: Urząd Miasta włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jeszcze kilka dni temu głośną sprawą było odwołanie byłego prezesa Marcina Ratajczyka, a już dzisiaj ogłoszono konkurs na stanowisko prezesa Geotermii Grudziądz.

Kiedy włączyć krem pod oczy do codziennej pielęgnacji?

info: eReporter24.pl; fot: garnier.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Niektóre kobiety uważają, że ich cerze optymalną pielęgnację zapewni sam kosmetyk nawilżający. Nie zdają sobie sprawy, że wraz z upływającym czasem takie przekonanie może okazać się dość istotnym błędem.

Uwaga na drogę, ekstremalnie niebezpieczna sytuacja

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 

Ekstremalnie niebezpieczna sytuacja na drodze chyba tak można nazwać rolkowe wieczorne przejażdżki w obrębie osiedla Rządz, a także innych miejsc na mapie komunikacyjnej Grudziądza.