joomla templates top joomla templates template joomla

Aktualny ranking najlepszych lokat bankowych

info: eReporter24.pl; art. sponsorowany włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Lokata bankowa jest najbezpieczniejszą i zarazem najbardziej popularną formą oszczędzania. Czym jest lokata bankowa? Jakie są rodzaje lokat bankowych i które lokaty bankowe są obecnie najlepsze?

Konstytucji 3 Maja częściowo już dostępna dla kierowców

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Od dzisiaj część ul. Konstytucji 3 Maja została udostępniona kierowcom. Mowa o odcinku łączącym tzw. „Stary Rządz” z osiedlem Dębowe Wzgórze. Mieszkańcy nie musza już korzystać z objazdów, lecz bezpośrednio mogą dojechać do domu nową drogą.

Przewodnik po Grudziądzu - oparł się Napoleonowi, ale Ty nie oprzesz się jemu!

info: eReporter24.pl; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Tak właśnie było, cytadela, będąca teraz zabytkiem, stawiła z powodzeniem czoło wojskom Napoleona. Było to tam, gdzie łączy się nowoczesność i tradycja, przedsiębiorczość i edukacja, kultura i aktywność - czyli w Grudziądzu.

Małe zamieszanie na ul. Peszkowskiego, która zmieniła się w ul. Macieja Rataja

R.Z/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Niedawno w wyniku trwających prac budowalnych ul. Peszkowskiego zmieniła się w ul. Macieja Rataja, a dokładniej nie sama ulica, ale zjazd z Ronda Ryszarda Kaczorowskiego zmienił swój kierunek i czasowo skierował kierowców przejeżdżających przez Grudziądz zamiast w stronę autostrady A1 w ślepą uliczkę, która jest jeszcze w trakcie budowy i umożliwi dojazd do wjazdu na A1 po połączeniu z ul. Konstytucji 3 Maja - na co jeszcze trzeba trochę poczekać.

"Wisła wyrzuciła na brzeg tramwaj ale nie wodny tylko miejski"

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W Grudziądzu na błoniach nadwiślańskich pojawił się tramwaj, ale nie wodny tylko tramwaj miejski. Niestety zamiast posłużyć jako pokazowy środek komunikacji miejskiej postawiono go na Błoniach Nadwiślańskich, a więc mieszkańcy się nim nie przejadą, będą mogli jedynie go obejrzeć.

Centrum handlowe przyjazne dla rowerzystów

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Nowy parking rowerowy razem z samoobsługową stacją naprawy rowerów przy centrum handlowym Unia Park w Grudziądzu, to jedno z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów. Jest tutaj niemal wszystko to co rowerzyście potrzebne w podręcznych naprawach.

Piesza Pielgrzymka z Grudziądza do Sanktuarium Maryjnego w Mokrem

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Józefa Oblubieńca oraz Zarząd Rejonowy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Grudziądzu - zapraszają na Pieszą Pielgrzymkę z Grudziądza do Sanktuarium Maryjnego w Mokrem.

Teneryfa: co warto zobaczyć w rejonie Santa Cruz?

info: eReporter24.pl; fot: Rainbow Tours włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jest najważniejszą ze wszystkich Wysp Kanaryjskich, a na jej popularność wpływa wiele czynników. Teneryfa stała się miejscem, które każdego roku odwiedza około 10 milionów osób. Kuszą wulkaniczne krajobrazy i piękna przyroda, kuszą wspaniałe plaże.

Znak STOP zniknie, pojawią się półrogatki

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Nie wandale, ale wykonawca odwrócił znaki przy skrzyżowaniu z ulicą Kasprowicza - informuje nas Łukasz Rządkowski z Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu.

Forum Biznesowe dotyczące tematu Odnawialnych Źródeł Energii

R.Ż/eGrudziadz.pl; info: Tomasz Mgłosiek włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W Starostwie Powiatowym w Grudziądzu odbędzie się Forum Biznesowe dotyczące tematu Odnawialnych Źródeł Energii z naciskiem na bardzo rozwojową odnogę fotowoltaiki.

Festyn parafialny na Rządzu

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Juro w Parafii św. Stanisława Biskupa i męczennika i św.Teresy od Dzieciątka Jezus odbędzie się kolejny już tradycyjnie jak co roku festyn parafialny pt "Dziedzictwo Świętego Stanisława.