joomla templates top joomla templates template joomla

Akademia Przedsiębiorcy w Grudziądzu - Major Rocco A. Spencer

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Już 9 kwietnia ogólnopolska Akademia Przedsiębiorcy zawita do Grudziądza. Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców poprowadzi major US Army, Rocco A. Spencer. Amerykański wojskowy, który pokaże jak odnosić sukcesy na biznesowym polu walki.

Czas pozbyć się nadmiaru kilogramów w Gold Fitness

R.Ż/eGrudziadz.pl; info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Gold Fitness to miejsce, w którym każdy może zrzucić zbędne kilogramy w ramach zajęć grupowych na rowerach stacjonarnych, prowadzonych przez instruktora w rytm muzyki – nazywanych Indoor Cycling.

Faktoring - kiedy warto skorzystać z tej usługi?

info: eReporter24.pl; fot: sxc.hu włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Płynność finansowa firmy spędza sen z powiek niejednemu przedsiębiorcy. Wystarczy kilku dłużników, którzy nie płacą na czas za wykonane usługi lub zakupiony towar, aby pojawił się problem utrzymania płynności finansowej.

Jak pozyskuje się informacje do etykiet opon?

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Na etykietach dołączanych obowiązkowo do opon muszą znaleźć się informacje zgodne z unijnym wzorem dotyczące osiągów danego modelu ogumienia. W jaki sposób osiągi te są sprawdzane i kto dokonuje kontroli parametrów opony?

Dlaczego warto ubezpieczyć szyby samochodowe?

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W zimowych warunkach atmosferycznych zdecydowanie łatwiej jest o pękniętą szybę w naszym samochodzie. Stąd – zwłaszcza w tym niekorzystnym pogodowo okresie – powinniśmy pomyśleć o wykupieniu ubezpieczenia szyb.

Co kryją stare szpule z filmami

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Stare filmy przed rekonstrukcją - co kryją klisze? Są to kroniki z 61 roku, w tym takie, które najprawdopodobniej nie zachowały się w zbiorach ..

Niesłusznie pobierane są opłaty za parkowanie w mieście?

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Strefa płatnego parkowania w mieście pobiera od kierowców w wyznaczonym obszarze opłaty za parkowanie. Okazuje się jednak, że niektóre ulice powinny zostać wydzielone z tej strefy ..

Miłe Panie, wykonajcie bezpłatne badanie mammograficzne!

Agata Jabłonowska włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Miłe Panie, zróbcie sobie prezent z okazji Dnia Kobiet – wykonajcie bezpłatne badanie mammograficzne! Kobiety często nie znajdują czasu dla siebie – w pierwszej kolejności pamiętają o swojej rodzinie, pracy i obowiązkach, zapominając o swoich potrzebach i własnym zdrowiu. 

Dziecko do pierwszej klasy musi być przyjęte

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Rodzice zamieszkujący rejon danej szkoły podstawowej postanowili zgłosić dziecko do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Okazało się, że złożenie dokumentów nie jest takie proste – nie chciano ich przyjąć – ponieważ adres zameldowania wynikający z dokumentu matki był inny niż adres zamieszkania.

Zdarzył się wypadek? Uzyskaj pomoc i odszkodowanie!

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W najmniej przewidywanym momencie, może przydarzyć się nam wypadek, wymagający natychmiastowej pomocy medycznej. Warto w takich sytuacjach mieć możliwość uzyskania nie tylko fachowego wsparcia, ale i cennych informacji ze strony specjalistów.

Tramwaj wodny w Grudziądzu. Możliwe? Warte chyba rozważenia?

R.Ż/eGrudziadz.pl; fot nadesłane włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Czy po Wiśle pływać będzie tramwaj wodny? Jest inicjatywa, są wyliczenia pomysłodawczyni, pozostaje jedynie przedstawienie pomysłu osobie, która ma możliwość znalezienia na to środków i sfinansowania projektu.

Auto potrąciło na przystanku tramwajowym kobietę, tramwaj odjechał ...

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W piątek około godziny 10.15 kierowca podjeżdżający do przystanku tramwajowego na ul. Chełmińskiej nie zatrzymał się przed nim i potrącił 77-letnią kobietę, która chciała wsiąść do pojazdu komunikacji miejskiej.