joomla templates top joomla templates template joomla

Auto potrąciło na przystanku tramwajowym kobietę, tramwaj odjechał ...

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W piątek około godziny 10.15 kierowca podjeżdżający do przystanku tramwajowego na ul. Chełmińskiej nie zatrzymał się przed nim i potrącił 77-letnią kobietę, która chciała wsiąść do pojazdu komunikacji miejskiej. 

Szlaban znowu sprawny!

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Ruchliwy przejazd na ul. Południowej znowu odzyskał swoją funkcjonalność, naprawiono szlaban i zdjęto znak STOP. Tak jak poprzednio kierowcy mieli problem z dostosowaniem się do znaku tak teraz do jego braku.

Stowarzyszenie "ZNAK" zaprasza chętnych do pomocy

Remigiusz Żurawski/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jak mówi Ewa Cieślakowska Stowarzyszenie zrzesza osoby niepełnosprawne i pełnosprawne, których obecnośc i pomoc w działalności Stowarzyszenia jest mile widziana.

Nowa ścieżka rowerowa Południowa-Kraszewskiego

fot Piotr Wycikowski/eGrudziadz.pl; R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

W ramach  inwestycji przebudowy torowiska po miedzy Południową-Kraszewskiego została przebudowana także  infrastruktura rowerowa(ddr) z masy bitumicznej ....

Drużyna SuperW w Grudziądzu

Remigiusz Żurawski/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Drużyna SuperW ruszyła w Grudziądzu, a w tym roku nawet dwie drużyny, bo w Grudziądz ma aż dwie liderki. W Bursie Szkolnej odbyło się spotkanie informacyjne dla osób chcących zostać wolontariuszami Szlachetnej Paczki.

Jeden z zawodników MKS zasłabł po meczu

Sylwester Ziółkowski; fot:: R.Ż włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Do niecodziennej sytuacji doszło zaraz po zakończonym meczu, otóż zasłabł bramkarz MKS – u, Krzysztof Muszak, wezwana karetka pogotowia zabrała zawodnika do szpitala gdzie wykonano specjalistyczne badania i po dwóch godzinach został odesłany do domu.

Firma AeroFoto wykonuje zdjęcia z nieba Grudziądza (video)

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Firma AeroFoto wykonuje zdjęcia z nieba Grudziądza AeroFoto zajmuje się tworzeniem multimedialnych prezentacji z Nieba i ziemi, a także interaktywnych wizualizacji wykorzystując panoramy 360o z lotu ptaka ..

Jak skorzystać z pomocy tłumacza języka migowego?

Biuro Prezydenta UM Grudziądz / fot: youtube.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Przy załatwianiu administracyjnych spraw osoby niesłyszące mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka migowego. Wystarczy zgłosić chęć skorzystania z tej usługi 3 dni przed planowaną wizytą w Urzędzie Miejskim. 

Uważaj, to może Cię sporo kosztować

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Jak łatwo nadpłacić za przejazd TAXI każdy może się przekonać wsiadając do tzw. taksówki niezrzeszonej. klienci wsiadając do takiej taksówki łapią się dopiero za portfel kiedy nadchodzi pora zapłaty.

Grudziądzka Solidarność uczestniczyła w protestach w Warszawie

eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Grudziądzka Solidarność uczestniczyła w protestach w Warszawie, gdzie związki zawodowe manifestowały swoje niezadowolenie z polityki Rządu. Związkowcy z Solidarności i Sierpnia 80 w Warszawie protestowali ..

Zawodnik MKS Grudziądz zasłabł

Sylwester Ziółkowski; fot: R.Ż włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Do niecodziennej sytuacji doszło zaraz po zakończonym meczu, otóż zasłabł bramkarz MKS – u, Krzysztof Muszak, wezwana karetka pogotowia zabrała zawodnika do szpitala gdzie wykonano specjalistyczne badania i po dwóch godzinach został odesłany do domu.

Przejście piesze czy pieszo-rowerowe?

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Z przejazdu dla rowerów na ulicy Bydgoskiej masowo korzystają piesi. Zapewne przejście przez przejazd dla rowerów jest dla nich bezpieczniejsze, na tym ruchliwym odcinku drogi, niż przejście w miejscu nieoznakowanym, ale czy jest to bezpieczniejsze dla rowerzystów?

Próbował rozapalić ogień

eSerwis; Magdalena Żurawska włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Zatrzymano mężczyznę, który próbował rozapalić ogień niedaleko końcowego przystanku tramwajowego na przystanku Rządz. Na przystanku końcowym linii tramwajowej interweniowała policja, straż pożarna oraz pogotowie.