joomla templates top joomla templates template joomla

Rusza II Grudziądzka Metamorfoza

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 
Czas leci. Minął już rok od ostatniego castingu. Dlatego pora ogłosić to na co mam nadzieje czekaliście. Rusza druga edycja Wielkiej Grudziądzkiej Metamorfozy.
 
Znów ruszamy w miasto. W tym roku stawiamy na płeć piękną. Szukamy dzielnych kobiet które odważą się pokazać miastu, że można.
 
Więc, skoro marzysz o wspaniałym wyglądzie i świetnym samopoczuciu, ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać, to świetnie się składa.
 
 
Wielka Grudziądzka Metamorfoza to program stworzony właśnie dla Ciebie. Ogromne doświadczenie naszych specjalistów – partnerów programu Wielka Grudziądzka Metamorfoza, w połączeniu z Twoim zaangażowaniem i szczególną determinacją, pozwolą osiągnąć wymarzoną zmianę. Program, dla wybranych uczestników, odbędzie się całkowicie bezpłatnie. Program dotknie większości aspektów Twojego życia .
 
 
Przede wszystkim znajdziesz się pod opieka dietetyka Naturhouse, który w oparciu o analizę masy i składu ciała dobierze dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy uzupełniony naturalną suplementacją. Dietetyk będzie się spotykał z Tobą regularnie aby monitorować postępy, wspierać oraz dokonywać ewentualnych zmian w diecie. Efektem procesu będzie nie tylko zmiana ale i utrwalenie nowych, lepszych nawyków żywieniowych, co wyeliminuje efekt jojo.
 
 
Znajdziesz się pod opieką profesjonalnego trenera w klubie CrossFit 86300, gdzie popracujesz nad swoją kondycją oraz poprawą tkanki mięśniowej, aby nowa sylwetka prezentowała się jeszcze lepiej. O intensywności i częstotliwości ćwiczeń zdecyduje, po konsultacjach, Twój dedykowany trener.
 
{media load=media,id=1938,width=640,align=center,display=inline}
 
Oddamy Cię w ręce doświadczonych stylistów z Salonu Fryzjerskiego RALF&JACK, którzy zdobywali swoje doświadczenie w najlepszych szkołach fryzjerskich, takich jak Toni&Guy, Jean Louis David czy Jaques Dessange.
 
Specjalnie dla Ciebie, pozyskaliśmy obiecującą, młodą, grudziądzką projektantkę, która swoimi pomysłami zdobywa coraz szersze uznanie polskim świecie mody. Jej kreacje cieszą się uznaniem ponieważ są zrodzone z prawdziwej pasji i miłości do tego co robi. W dniu finału otrzymasz własną sukienkę, zrobioną specjalnie dla Ciebie przez Joannę Dworakowską.
 
Nad Twoim rozwojem będzie czuwał trener, mówca i praktyk biznesu. Już w wieku 21 lat osiągnął menadżerską pozycję w międzynarodowej firmie kosmetycznej i zarządzał zespołem liczącym kilkaset osób. Ukończył alternatywną Szkołę Biznesu i Rozwoju Osobistego im. Ludwiga von Misesa w Warszawie. Ludzie nazywają go „wiecznym optymistą”.
 
Ale co to za przemiana, skoro nie ma się przed kim pochwalić. Pomyśleliśmy i o tym. Zapewniamy Ci wspaniały finał metamorfozy w jednym z najfantastyczniejszych miejsc w Grudziądzu. W niesamowitej atmosferze i z ogromną dawką pozytywnej energii. Wszystko po to, by pokazać, że przy dużej determinacji i systematycznej pracy nad sobą każdy cel można osiągnąć.
 
Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do nas. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 9 osób które zaprosimy na zamknięty casting 13 czerwca. Do programu wybierzemy 3 osoby, które znajda się pod nasza opieką przez 10 tygodni, całkowicie za darmo.
 
Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na naszym profilu na facebooku oraz u wybranych partnerów akcji. Zgłoszenia zbieramy do 09.06.2015.