joomla templates top joomla templates template joomla

Dzisiaj w nocy zamilkną niezarejestrowane numery. Kolejki w salonach zniechęcają. Gdzie można jeszcze zarejestrować numer w Grudziądzu. Sprawdź!!

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

1 luty to ostatni dzień rejestracji numeru telefonu komórkowego, po tym dniu nasz numer zostanie wyłączony. Numery możemy zarejestrować w salonach, ale nie tylko. Operatorzy podpisali umowy również z niektórymi sklepami czy innymi placówkami.

Zgodnie z nowymi przepisami ustawy antyterrorystycznej, do dzisiaj musimy zarejestrować stare karty sim inaczej zostaną one wyłączone.

Wymogiem rejestracji objęte są wszystkie karty SIM polskich operatorów telefonii komórkowej.

Aby zartejestrować numer musimy mieć przy sobie celu rejestracji posiadanej przez nas karty SIM jeden z poniższych dokumentów dowód osobisty lub paszport.

Wszystkie karty największych operatorów oczywiście możemy rejestrować w salonach operatorów, ale nie tylko,  operatorzy mają podpisane umowy z różnymi sieciami, poniżej opisujemy gdzie możemy to zrobić.
 
Orange - kartę zarejestrujemy w sieci salonów oraz w kioskach Ruchu, a także w sklepach sieci Media Expert.
 
Za rejestracje dostaniemy BONUS jeżeli wyślemy SMS-a o treści BONUS pod numer 80028 w ciągu 60 dni od momentu zarejestrowania karty. 
 
 
Play - dla posiadających już jeden numer w sieci ułatwienie wystarczy zadzwonić pod infolinię 730 300 300 i ponad numer karty i zarejestrować ją. 
 
Sieć oferuje BONUSY przy rejestracji jednak uzależnione one są od wielu zróżnicowanych czynników.
 
PLUS - tego operatora zarejestrujemy w salonach, ale również w kioskach Ruchu, a także w sieci sklepów NEONET.
 
Ci, którzy zarejestrują karty dostaną podobnie jak w innych sieciach BONUS, jest nim doładowanie o wartości 500 złotych, do wykorzystania na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, jak również pakiet 50 GB internetu oraz rok ważności konta. Trzeba tylko pamiętać, aby wysłać SMS o treści BONUS pod numer 80110, a w celu przedłużenia ważności konta o rok SMS o treści RWK pod ten sam numer 80110.
 
{media load=media,id=8068,width=640,align=center,display=inline}