joomla templates top joomla templates template joomla

Mieszkańcy wytykają prezydentowi Robertowi Malinowskiemu potrzeby mieszkańców w filmie, który ukazał się w internecie. Czyży powstała nowa inicjatywa?

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

"Naprawdę DUŻE pieniądze, NASZE pieniądze, pieniądze które MAMY w budżecie mogłyby być wydawane na rozwój Grudziądza. Dlaczego tak się nie dzieje? Dlaczego Grudziądz jest skazywany na mierność na miarę nieudolności ratusza?" - pytają uczestnicy filmu jaki sie pojawił w internecie.

Bezpieczna ścieżka rowerowa do Rudnika, czystsze powietrze poprzez likwidację 1000 pieców kaflowych na grudziądzkiej starówce i instalację ekologicznego ogrzewania, 28. tys. nowych książek dla Biblioteki Miejskiej lub nowoczesne mediateka, budowa stanicy żeglarskiej dla dzieci i młodzieży nad Jeziorem Rudnik, 100 stypendiów po 1000 zł dla setki grudziądzkich uczniów. 
 
 
 
W filmie pojawiają się też takie potrzeby jak Uniwersytet trzeciego Wieku czy remonty chodników na grudziądzkich osiedlach. 

Prawdziwym "rarytasem" jest jednak kwota 0,5 miliona złotych na odprawę dla dyrektora Szpitala Marka Nowaka.

Wśród bohaterów filmu pojawiają się dwaj radni w tym Maciej Glamowski i Szymon Gurbin. Czyżby była to nowa inicjatywa rodząca się przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi? 

{media load=media,id=8189,width=640,align=center,display=inline}