joomla templates top joomla templates template joomla

„Mam nadzieję, że upamiętnienia doczekają się ofiary działalności Wojewody i Prezydenta”. „Wśród moich znajomych są osoby, które nie żyją ponieważ na czas nie uzyskali pomocy, znajdują się na cmentarzu”

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Radny Andrzej Wiśniewski w Rozmowie Dnia odniósł się do sytuacji Szpitala oraz sytuacji jaka miała miejsce na początku pandemii, a dokładniej do braku możliwości leczenia się w tym okresie przez mieszkańców Grudziądza.

- „Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, kiedy upamiętnienia i policzenia doczekają się ofiary działalności Wojewody i Pana Prezydenta, które umarły czy umrą z powodu niezdiagnozowanego na czas nowotworu, nierozpoznanego stanu zawałowego i innych schorzeń. Grudziądz by jedynym miastem, któremu z dnia na dzień wyłączono całą służbę zdrowia. Pozbawiono miasto szpitala, całej specjalistyki” - mówił w Rozmowie Dnia Andrzej Wiśniewski.
 
 
Na pytanie o krytykę wojewody, który należy do tego samego środowiska politycznego co radny PiS, radny zauważył, że zdrowie nie ma barw partyjnych.
 
- „To nie zależy od środowiska, Jesteśmy po to, aby bronić interesu ludzi, aby troszczyć się o grudziądzan i temu będziemy wierni niezależnie od tego kto będzie te decyzje podejmował” - mówił radny,
i dodał
 
- „Wśród moich znajomych są osoby, które nie żyją ponieważ na czas nie uzyskali pomocy, albo leczono ich przy pomocy teleporad. Dzisiaj znajdują się na cmentarzu”.