joomla templates top joomla templates template joomla

„Na razie nie potrzebuję brać leków, ale w moim wieku to ostrożnie trzeba budować swoją przyszłość” mówił Marek Nowak pytany o to co dalej po wyborach do Senatu

R.Ż/eSerwis.info; fot/video: Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Marek Nowak dziękuje za głosy w wyborach do Senatu i zapowiada, że przedwyborczy pomysł porad prawnych dla pacjentów Szpitala jest nadal aktualny.
 
 
Marek Nowak podziękował za głosy na swoją osobę w wyborach i pogratulował posłowi Tomaszowi Szymańskiemu i senatorowi Ryszardowi Boberowi za uzyskanie mandatu. 
 
- „Wierze, że parlamentarzyści nie pozwolą sprywatyzować Szpitala, rozczłonkować go,  aby przejść przeszła do Torunia” - mówił Marek Nowak
 
 
Marek Nowak nadal zamierza komentować sprawy dotyczące Miasta i zapewnia, że przedwyborczy pomysł porad prawnych dla pacjentów Szpitala jest nadal aktualny i lada chwila zacznie funkcjonować taka porada. 
 
- „Będę pomagał pacjentom tak jak zapowiadałem” -
 
Obecnie jeszcze nie wiadomo, gdzie ma być zlokalizowana poradnia prawna. Były dyrektor Marek Nowak podsumował również aktualną sytuacje Grudziądza po wyborach. 
 
- „Jesteśmy na pochylonym w stosunku do Torunia i Bydgoszczy. W czym my jesteśmy gorsi?. My chcemy tak samo uczestniczyć w podziale środków jak Toruń i Bydgoszcz” - 
 

 
Marek Nowak nie zamierza obecnei pracować zawodowo jako lekarz.
 
- „Ja już mam swój wiek zdrowie mi dopisuje. Na razie nie potrzebuję brać leków, ale w moim wieku to ostrożnie trzeba budować swoją przyszłość. Jeżeli będę przydatny czy zaproszony do współpracy (..) moje doświadczenie, wiedza powodują, ze potrafię przewidzieć pewne zdarzenia” - mówił Marek Nowak.  
 
Jak zapewnia były dyrektor Szpitala ma jednak propozycje zawodowe, ale obecnie nie chce z nich skorzystać. 
 
 
 
Marek Nowak odniósł się też od informacji o wezwaniu przez RIO Grudziądza do opracowania programu naprawczego. 
 
- ”Mnie ciekawi, kiedy Miasto otrzymało tą informację. Jeżeli informację o wezwaniu Miasto dostało w piątek to jest to zatajenie informacji” - mówił były dyrektor Szpitala. 
 
Jak mówił na konferencji prasowej dyrektor to dla Miasta „koniec zabawy w kotka i myszkę”, a program naprawczy dotyczy naprawy finansów Miasta nie Szpitala.
 
Marek Nowak zapowiedział również na konferencji, że problem w Szpitalu może być 10 listopada, jego zdaniem wbrew zapewnieniom obecnej dyrekcji mogą być problemy z wypłatami w Szpitalu.