joomla templates top joomla templates template joomla

„Świąteczna Magia Miast”. Oddaj głos na Grudziądza, który niewątpliwie był najbardziej świątecznym miastem w Polsce i przypomnij sobie blask iluminacji, klimatyczny jarmark, zdjęcia przy miejskiej choince i reniferze

info: UM/Grudziądz; fot/video: Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Blask świątecznych iluminacji, klimatyczny jarmark, rodzinne spacery czy wspólne zdjęcia przy miejskiej choince i reniferze – wróćmy wspomnieniami do Świąt Bożego Narodzenia i pomóżmy wygrać miastu w plebiscycie „Świąteczna Magia Miast”. 
 
 
W poprzednim roku przez cztery dni grudziądzki Rynek i jego okolice tętniły magią świąt. 5 grudnia o 16:08 wjechał na Rynek świątecznie oświetlony tramwaj, który uroczyście otworzył Jarmark św. Mikołaja. Wydarzeniu towarzyszyło odpalenie iluminacji świetlnych. W 2019 roku na grudziądzkich ulicach pojawiło się wiele nowych dekoracji. 
 
 
Oświetlone zostały zwłaszcza zakątki Starego Miasta – ulica Ratuszowa, Pańska, Wybickiego czy Mickiewicza. Jednak największą magię świąt dało się odczuć na Rynku Głównym i na ulicy Spichrzowej, która była wzbogacona o świecące drzewka. 
 
 
Święta zagościły także na Wieży Klimek i Górze Zamkowej. Świąteczne światełka ociepliły i ożywiły nasze miasto, a mieszkańcy Grudziądza cieszyli się wyjątkowym czasem. 
 
 
W związku z tym Grudziądz chce pochwalić się działaniami realizowanymi przez miasto w czasie ostatnich Świąt Bożego Narodzenia. Grudziądz bierze udział w plebiscycie „Świąteczna Magia Miast”. W dniach 12.02-26.02.2020 r. użytkownicy mogą głosować na najładniejsze ich zdaniem świąteczne dekoracje. Codziennie każdy użytkownik może oddać 1 głos w każdej z dwóch kategorii. 
 
 
Zachęcamy do oddawania głosów na Grudziądz na stronie:
 
https://fotoportal.markaterytorialna.pl/konkursy/swiateczna-magia-miast.