joomla templates top joomla templates template joomla

4 osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem przetransportowane z Bydgoszczy do Grudziądza. Kolejne 7 osób przebywa w grudziądzkiej placówce w kwarantannie i oczekuje na wynik badania

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości


W Szpitalu w Grudziądzu na oddziałach zakaźnych przebywa 17 osób z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2, mających choroby współistniejące, jednoczesnie 4 osoby z potwierdzonym zakażeniem COVID-19 wymagające specjalistycznej opieki, zostały wczoraj przetransportowane do grudziądzkiego Szpitala szpitala z Bydgoszczy
 
 
Według najnowszych informacji obecnie w Grudziądzu na oddziałach zakaźnych przebywa 17 osób z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2, mających choroby współistniejące. 
 
- Dodatkowo 4 osoby z potwierdzonym zakażeniem COVID-19 wymagające specjalistycznej opieki, zostały wczoraj przetransportowane do grudziądzkiego Szpitala szpitala z Bydgoszczy -
 
Kolejne 7 osób przebywa w szpitalnej kwarantannie w Grudziądzu i oczekuje na wynik badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2.
 
- W województwie kujawsko-pomorskim aktualnie są 24 osoby zakażone -
 
W regionie 41 osób jest hospitalizowanych, 5501 aktualnie przebywa w kwarantannie, a 1763 osoby są objęte nadzorem. Łącznie pobrano 1075 próbek.
 
 
W dniu dzisiejszym jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia zmarły trzy kolejne osoby zakażone koronawirusem w tym dwie w szpitalu we Wrocławiu. Są nimi 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące.
 
Trzecią osoba jest 71-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Bolesławcu. Pacjent miał choroby współistniejące
 
- W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem 957 osób, w tym 3 osoby zmarły -
 
Po godz. 9 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 26 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego.
 
O godz. 15 poinformowano o kolejnych przypadkach zakażenia, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego.
 
W ciągu ostatniej doby wykonano ponad 3,3 tys. testów na koronawirus. Lącznie przebadano 26244 próbki, z twego 25287 dało wynik negatywny, odnotowano 57 zakażeń.