joomla templates top joomla templates template joomla

Będzie można teraz przejść wzdłuż Trynki nowym chodnikiem. Nawierzchnia ma usprawnić komunikację między osiedlem Nowe Tarpno a ul. Karabinierów i Za Basenem

info: UM, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Zakończono modernizację chodnika przy Kanale Trynka. Nowa nawierzchnia usprawni komunikację między osiedlem Nowe Tarpno a ul. Karabinierów i Za Basenem. Zadanie wykonano w ramach GBO 2019.
 
 
Zrealizowano kolejny projekt w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2019. 24 października zakończono realizację zadania „Wykonanie chodnika od budynku Edwarda Stachury 5 do mostku łączącego ulicę Powstańców Wielkopolskich z ulicą Za Basenem, bezpośrednio przy kanale Trynka”. Nowy chodnik pojawi się na terenie zielonym znajdującym się przy kanale Trynka, od budynku Stachury 5 do mostku łączącego Powstańców Wielkopolskich z ul. Za Basenem.
 
 
Nowa nawierzchnia umożliwi mieszkańcom budynków usytuowanych na osiedlu Nowe Tarpno szybsze i bardziej komfortowe pokonywanie odległości pomiędzy ulicami i osiedlami. Aby dostać się do ulicy Karabinierów czy Za Basenem mieszkańcy musieli korzystać z ulic Powstańców Wielkopolskich oraz Kruszelnickiego. Modernizacja chodnika ułatwi czas przejścia. Mieszkańcy przedmiotowy odcinek będą mogli przebyć w krótszym czasie oraz w sposób bardziej komfortowy i bezpieczny.
 
Wnioskodawcą projektu była Pani Anna Nocuń-Szulc. Całkowita wartość inwestycja wyniosła 30 651,21 zł brutto.