joomla templates top joomla templates template joomla

Spotkanie z Profesora Andrzejem Zybertowiczem

eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W Grudziądzu odbyło się spotkanie autorskie z Profesorem Andrzejem Zybertowiczem autorem książki pt: "POCIĄG DO POLSKI". Publikacja jest wyborem publicystyki z ponad 10 ostatnich lat. Zdaniem autora "kto przez ten czas nie czytał gazet – temu książka opowie Polskę". Spotkanie odbyło się 26 września o godz.18.00 w Sali NOT przy ul. Piłsudskiego.

Zaproszenie na spotkanie z Janem Krzysztofem Ardanowskim

Beata Urbańska włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Zapraszam na spotkanie Radnego Wojewódzkiego Jana Krzysztofa Ardanowskiego z mieszkańcami Grudziądza i okolic, które odbędzie się we wtorek 27 września o godz. 18.30 w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym UMK, mieszczącym się przy ul. Sienkiewicza 22 w Grudziądzu.

Współpraca szkoły z wojskiem

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Jana Heweliusza będzie współpracować z Dywizjonem Zabezpieczenia Hydrograficznego Marynarki Wojennej. Porozumienie w tej sprawie podpisano w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu dziś, tj. 23 września.

Europejska Noc Naukowców 2011 w Grudziądzu

Sebastian Soberski włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

altSerdecznie zapraszamy na kolejną edycję Europejskiej Nocy Naukowców (2011). Grudziądzkie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne zaprasza na spotkania astronomiczne w piątek 23 września 2011r.

KWPPP - Sierpień 80 - Kampania wyborcza rozpoczęta

eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W Grudziądzu odbyła się konferencja Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy - Sierpień 80, z której list startują również działacze Samoobrony w myśl porozumienia, ktore zawarte zostało jeszcze ze ś.p. Andrzejem Lepperem zmarłym liderem Związku Samoobrona.

Warsztaty w ramach Tygodnia MŚP

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W ramach Europejskiego Tygodnia Małej i Średniej Przedsiębiorczości 2011 zapraszamy na warsztaty pn. „Dotacje z Unii Europejskiej w służbie młodym przedsiębiorcom. Vademecum startera”, które odbędą się 5 października w Klubie Akcent w Grudziądzu.

Wyprawka dla Agnieszki od Stowarzyszenia RdG

Piotr Wasiak włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Wszystko działo się spontanicznie - opowiada sekretarz RdG Michał Hertzke - podczas jednego ze spotkań zarządu nasza szanowna koleżanka Iwona Makowska wspomniała o bardzo potrzebującej rodzinie Dietrchkeit w tym o zdolnej uczennicy drugiej klasy gimnazjum - Agnieszce osieroconej przez ojca

Oferty na modernizację sieci tramwajowej

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

altDo przetargu na realizację inwestycji pn. „Modernizacja sieci tramwajowej w Grudziądzu” przystąpiło 5 firm. Najtańsza oferta opiewa na 66 093 460,38 zł, natomiast najdroższa na 75 620 743,64 zł. Kilka tygodni potrwa procedura sprawdzania dokumentów.

Koncert „Komeda – muzyczne inspiracje”

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W Grudziądzu zostanie zorganizowany jeden z trzech koncertów jazzowych przygotowanych w ramach regionalnego projektu „Komeda – muzyczne inspiracje”. Na wydarzenie zapraszamy do CK Teatr w niedzielę, 25 września o godz.18.00.

Spotkanie z kandydatem PiS do Sejmu Sławomirem Szymańskim

Piotr Wasiak włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W Piątek, 24 dnia września na osiedlu Lotnisko odbyło się spotkanie z 20tym na liście Prawa i Sprawiedliwości, kandydatem do Sejmu RP, byłym v-c Prezydentem oraz radnym miasta Grudziądza, Panem Sławomirem Szymańskim. Bezpośrednia forma kampanii wyborczej przyciągnęła dużą ilość sympatyków..

II LO wyróżnione przez KARTĘ

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

altUczniowie i nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu otrzymali wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie „Historii Bliskiej”. Organizatorem XV edycji wydarzenia adresowanego do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych był Ośrodek KARTA oraz Fundacja im. Batorego.

Finowie w halach SKS

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Dyrektor Generalny SKS Connecto Poland Jari Peltonen, Dyrektor SKS Group Oy Kari Blomberg i Dyrektor SKS Toijala Works Oy Pasi Kannisto przyjechali do Grudziądza, by zobaczyć hale, w których produkowane są m.in. wiązki kablowe. Z fińskimi inwestorami spotkał się także prezydent Robert Malinowski.

"Tuskobus" zawitał do Grudziądza

eSerwis, Piotr Wasiak włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Dzisiaj do województwa kujawsko-pomorskiego w tym do Grudziądza zawitał słynny już "tuskobus", a więc autobus, którym premier Donald Tusk przemierza Polskę w kampanii wyborczej. Wizyta premiera przesunęła się w czasie i autobus zawitał do Grudziądza trzy godziny później niż było to w planach.