joomla templates top joomla templates template joomla

Branża medyczna czeka na Ciebie!

Materiał informacyjny, TEB Edukacja włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Firmy medyczne coraz częściej zgłaszają zapotrzebowanie na specjalistów. I wcale nie muszą to być absolwenci szkół wyższych. Ważne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji, które można zdobyć w Szkołach Medycznych TEB Edukacja w Grudziądzu. 
 
Szkoły Medyczne TEB Edukacja w Grudziądzu co roku wypuszczają na rynek pracy swoich absolwentów, którzy z powodzeniem znajdują zatrudnienie w branży medycznej. Wszystko za sprawą odpowiedniego programu kształcenia, który został przygotowany z naciskiem na praktyczne przygotowanie słuchaczy do wykonywania zawodu.
 
 
Tym sposobem minimum 50% zajęć odbywa się w specjalistycznie wyposażonych pracowniach. Natomiast wśród kadry dydaktycznej znajdują się nauczyciele akademiccy (m.in. z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i Collegium Medicum) oraz wieloletni praktycy, którzy wspierają swoich uczniów na każdym etapie kształcenia. Nauka w Szkołach Medycznych TEB Edukacja w Grudziądzu pozwala zdobyć wykształcenie medyczne w krótkim czasie. Oferta obejmuje wiele kierunków odpowiadających aktualnemu zapotrzebowaniu na pracowników w branży medycznej. 
 
Technik dentystyczny z technologią CAD/ CAM
 
Ucząc się na tym kierunku, uzyskasz umiejętności z zakresu projektowania konstrukcji protetycznych, sporządzania gipsowych modeli diagnostycznych oraz roboczych szczęk i żuchw, a także wzorników zgryzowych. Nauczysz się wykonywać m. in. korony zębowe, protezy, aparaty ortodontyczne oraz naprawiać uzupełnienia protetyczne i aparaty ortodontyczne. Tylko ucząc się w TEB Edukacja, poznasz nowoczesną cyfrową technologię wykonywania prac dentystycznych CAD/CAM. 
 
Po zakończeniu cyklu kształcenia otrzymasz m.in. państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje oraz certyfikaty: Denon Dental - "Termoformowanie - moduł podstawowy” oraz Natrodent/3Shape - potwierdzający zdobycie podstawowych umiejętności projektowania w systemie CAD/CAM. Jako absolwent będziesz mógł rozpocząć pracę w poradniach ortodontycznych i protetycznych, gabinetach stomatologicznych lub otworzyć własną działalność gospodarczą.
 
Technik Farmaceutyczny
 
Podczas nauki na tym kierunku zdobędziesz wiedzę z zakresu produkcji, analizy oraz kontroli leków. Nauczysz się obrotu środkami farmaceutycznymi, artykułami sanitarnymi i sprzętem medycznym. W czasie trwania kształcenia będziesz uczyć się na wyspecjalizowanym oprogramowaniu KS-AOW firmy KAMSOFT, które jest dedykowane sektorowi medycyny i farmacji. Jako absolwent będziesz potrafił wydawać lekarstwa recepturowe i bezrecepturowe oraz posiadać umiejętności właściwej obsługi klienta. 
 
 
Ponadto dzięki zdobytej wiedzy z zakresu produkcji, analizy oraz kontroli leków będziesz mógł pracować przy produkcji leków, w hurtowniach farmaceutycznych, a także w przemyśle chemicznym i zielarskim. Nauka na kierunku Technik Farmaceutyczny trwa 2,5 roku. Po zakończeniu cyklu kształcenia zdobędziesz m.in. państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik Farmaceutyczny oraz Certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu z obsługi oprogramowania KS-AOW firmy KAMSOFT S.A.
 
Terapeuta zajęciowy z arteterapią
 
Nauczysz się prowadzić różne formy terapii m.in. zajęcia warsztatowe, kulturalno-oświatowe i artystyczne, a także rekreacyjne i sportowe. Dowiesz się również, jak współpracować z zespołem rehabilitacyjnym oraz kształtować u pacjentów umiejętności samodzielnego życia. Tylko w TEB Edukacja został wyodrębniony przedmiot Arteterapia, który przygotuje Cię do wykonywania terapii za pomocą różnych rodzajów sztuki, m.in. choreoterapii, muzykoterapii, bajkoterapii, teatroterapii, filmoterapii i sztuki plastycznej.
 
Jako absolwent tego kierunku będziesz mógł pracować w placówkach rehabilitacji, szpitalach i sanatoriach, domach dziennego pobytu, domach seniora czy w hospicjach. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętności będziesz potrafił prowadzić różne formy i techniki terapii zajęciowej w procesie leczenia oraz rehabilitacji chorych. Kształcenie na tym kierunku trwa 2 lata. Po tym czasie otrzymasz m.in. państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Terapeuta zajęciowy oraz certyfikaty: Arteterapia oraz Pierwsza pomoc przedmedyczna.
 
Chcesz podjąć pracę w branży medycznej? Wybierz kierunek dla siebie w Szkołach Medycznych TEB Edukacja w Grudziądzu, zdobądź odpowiednie kwalifikacje i dołącz do grona absolwentów poszukiwanych na rynku pracy.
 
Więcej informacji:
 
Szkoły Medyczne TEB Edukacja w Grudziądzu, ul. Włodka 7/214, 86-300 Grudziądz, tel: 56 663 78 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.teb.pl/miasta/grudziadz/oferta