joomla templates top joomla templates template joomla

Chcesz odlecieć z Prezydentem Maciejem Glamowskim w przestworza i zobaczyć Grudziądz z lotu ptaka? Wciąż trwa licytacja, której pieniądze zasilą kasę WOŚP

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Wciąż jeszcze trwa licytacja, której przedmiotem jest „Podniebny spacer z Prezydentem Grudziądza, a z której środki mają być przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do finału pozostały jeszcze cztery dni. 
 
 
Chcesz unieść się z Prezydentem Maciejem Glamowskim w przestworza i zobaczyć Grudziądz z lotu ptaka? Masz teraz taką możliwość, trwa licytacja, której przedmiotem jest „Podniebny Spacer z Prezydentem Grudziądza” 
 
 
W trakcie lotu wiele atrakcji w tym przelot nad przepięknym Grudziądzem i niesamowity widok na Cytadelę, a wszystko w towarzystwie Prezydenta Macieja Glamowskiego.
 
- Pieniądze z licytacji przeznaczone zostaną na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra dla dziecięcej medycyny zabiegowej! – 
 
W tym roku 370 mieszkańców Grudziądza wspierało WOŚP jako wolontariusze. 700 osób brało udział w Grudziądzkim Biegu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grudziądzki sztab WOŚP zebrał 205 525 zł, ale liczenie wciąż trwa i ni zostało zakończone. Złote serduszko w Teatrze wylicytowano za rekordową sumę 3 000 złotych.