joomla templates top joomla templates template joomla

Czarny wtorek w Szpitalu w Grudziądzu. Zmarły aż 3 osoby chore na koronawirusa w tym dwie osoby z regionu i jedna z województwa pomorskiego

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Początkowo informowaliśmy o dwóch zgonach we wtorek 15 września osób chorych na koronawirusa. Ostatecznie okazuje się, że zmarły w tym dniu aż 3 osoby chore na COVID-19.
 
We wtorek w szpitalu w Grudziądzu zmarło aż troje pacjentów. Byli to dwaj mieszkańcy regionu w tym 77-letni mężczyzna i 87-letnia kobita oraz 90-letni mężczyzna będący mieszkańcem województwa pomorskiego
 
 
We wtorek pod opieką lekarzy w Grudziądzu było osób chorych na COVID-19. Pięcioro z nich wymagało podłączenia do respiratora. 
 
We wtorek 15 września poinformowano o kolejnych 22 osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród nich była 1 osoba z Inowrocławia, 1 osoba z Włocławka, 1 osoba z Grudziądza, 8 osób z powiatu aleksandrowskiego, 3 osoby z powiatu toruńskiego, 2 osoby z powiatu rypińskiego, 2 osoby z powiatu inowrocławskiego, 2 osoby z powiatu wąbrzeskiego, 1 osoba z powiatu tucholskiego i 1 osoba z powiatu włocławskiego.
 
W tym dniu odnotowano tez aż 31 nowych ozdrowieńców.