joomla templates top joomla templates template joomla

Do końca stycznia Zenon Różycki ma być pozbawiony stanowiska prezesa MPGN. Miał dostać „propozycję nie do odrzucenia”, stanowisko w Grudziądzkich Inwestycjach Medycznych

R.Ż/eSerwis.info; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Z informacji jakie do nas dotarły Prezes MPGN w Grudziądzu Zenon Różycki ma zostać odowołany z funkcji.  Z nieoficjalnych informacji wynika, że były kandydat na Prezydenta Grudziądza otrzymał propozycję objęcia funkcji prezesa w jednej ze spółek należących do Miasta. 
 
 
Z informacji jakie dotarły do naszej redakcji wynika, że Zenon Różycki został lub zostanie z końcem stycznia odwołany z funkcji prezesa MPGN. Informacja jest świeża i nie zdążyli jej jeszcze skomentować Urzędnicy, niemniej według naszych źródeł  jest to pewne. 
 
 
Jednocześnie równolegle z odwołaniem Zenon Różycki miał otrzymać propozycję "nie do odrzucenia" objęcia stanowiska w innej spółce należącej do miasta, a dokładniej:
 
- zostać prezesem W Grudziądzkich Inwestycjach Medycznych - 

Czy były kandydat na prezydenta Grudziądza przyjął propozycję? Zenon Różycki nie skomentował doniesień w jego sprawie.  

Do tej pory Prezes MPGN zarabiał około 17 tys. złotych w nowej roli wynagrodzenie by nieznacznie uległo zmniejszeniu do około 15 tys. Przy założeniu jednak, że Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski nie wprowadzi nowych stawek.
 
Kto za Zenona Różyckiego?  Tej  informacji nie udało nam się uzyskać.