joomla templates top joomla templates template joomla

Od 3 sierpnia gabinety Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w grudziądzkim Szpitalu dla Dorosłych i dla Dzieci będzie zlokalizowany w budynku N, w którym znajduje się również POZ

info: Szpital, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Informujemy, że od 3 sierpnia br. od godz.18 gabinety Nocnej i Świątecznej Opieka Zdrowotnej dla Dorosłych i dla Dzieci będą zlokalizowane w budynku N, w którym znajduje się również POZ (przy głównym parkingu Szpitala).
 
Po zebraniu przez personel medyczny wywiadu epidemiologicznego, który odbywać się będzie w  budynku N (wchodząc wejściem głównym oznaczonym na zdjęciu), pacjenci kierowani będą do poszczególnych gabinetów tj. gabinetu internistycznego – pokój nr 19, gabinetu pediatrycznego – pokój nr 21 lub zabiegowego – pokój nr 20. Telefon kontaktowy pozostaje bez zmian tj. 56 641 4019.
 
 
W razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjent może udać się po pomoc do dowolnego punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Przychodnie POZ nie pełnią dyżurów całodobowych.
 
W noce i w dni ustawowo wolne od pracy ich rolę przejmują przychodnie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, które udzielają pomocy lekarskiej w godzinach od 18:00 do 8:00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.