joomla templates top joomla templates template joomla

"Gdzie można podpisać listę poparcia Andrzeja Dudy" pytają zdziwieni brakiem informacji internauci. U konkurencji zbiórka pełną parą "Ludzie podpisują z radością i entuzjazmem" zapewnia biuro posła Szymańskiego

R.z/eGrudziadz.pl; fot: facebook/kandydaci włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

„Zbiórka podpisów idzie wspaniale. Ludzie z wielką radością i entuzjazmem składają podpisy na liście poparcia dla Pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej” - informuje nas Jakub Kopkowski z Biura Posła PO Tomasza Szymańskiego. Tymczasem zwolennicy Andrzeja Dudy nie wiedzą, gdzie można złożyć podpis pod kandydaturą Andrzeja dudy W Grudziądzu.
 
 
W internecie pojawia się coraz więcej zapytań ze strony zniecierpliwionych zwolenników obecnego Prezydenta, którzy nie rozumieją dlaczego nic się w tej sprawie nie dzieje.
 
- „Gdzie można podpisać listę poparcia w wyborach Prezydenta Andrzeja Dudy” -
 
 
Po pytaniach na profilu byłego senatora Andrzeja Mioduszewskiego pojawił się wzór listy, pod która można zbierać podpisy i informacja.
 
- „Zachęcam do aktywności w zbiórce podpisów poparcia dla kandydatury Prezydenta Andrzeja Dudy. Twój podpis się liczy! Można pobrać zdjęcie (poniżej) i wydrukować. Mamy miesiąc na zbiórkę. W Grudziądzu można druki odbierać lub podpisywać listę osobiście w biurze PiS na ul. Plac Niepodległości 13 od wtorku do piątku w godz. 15,00 -17,00. Tel. kontaktowy (606 476 626), (608 596 560” - czytamy na stronie byłego senatora.
 
 
Nie tylko ze strony komitetu Andrzeja Dudy brak oficjalnej informacji, ale również inne komitety - nie licząc Platformy Obywatelskiej – nie informowały jak do tej pory o zbiórce podpisów poparcia pod ich kandydaturami. 
 
Platforma Obywatelska natomiast ustami posła Tomasza Szymańskiego, zaprosiła mieszkańców do zbiórki podpisów pod kandydatką popieraną przez to ugrupowanie - mowa o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej. Zbiórka trwa już od kilku dni w najlepsze i jak zapewniają działacze:
 
- „Zbiórka podpisów idzie wspaniale. Ludzie z wielką radością i entuzjazmem składają podpisy na liście poparcia dla Pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej” -
 
informuje nas Jakub Kopkowski z Biura Posła PO Tomasza Szymańskieg i dodaje
 
- "Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Nasi wolontariusze zbierają także podpisy wśród rodzin, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, w pracy, itd. Odzew społeczeństwa jest bardzo pozytywny. Pani Marszałek cieszy się bardzo dużym poparciem" -