joomla templates top joomla templates template joomla

Gertruda Chojnowska skończyła sto lat. W tym szczególnym dniu jubilatkę odwiedził Wiceprezydent Szymon Gurbin. Pani Gertrudzie życzymy przede wszystkim dużo zdrowia dla jubilatki

info: UM, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Gertruda Chojnowska 26 listopada skończyła sto lat. W tym szczególnym dniu jubilatkę odwiedził Wiceprezydent Szymon Gurbin, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Jolanta Zarębska oraz przedstawiciel Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 
 
 
Pani Gertruda od dwudziestu lat zamieszkuje osiedle Strzemięcin. Jednak większość swojego życia spędziła w pobliskiej wsi Ruda. Jubilatka wychowała czwórkę dzieci, w tym trzech synów i jedną córkę. Posiada dziewięcioro wnucząt i piętnaścioro prawnuków. 
 
 
Wiceprezydent Szymon Gurbin wręczając bukiet kwiatów i list okolicznościowy życzył seniorce wielu lat w zdrowiu, pogody ducha i miłości bliskich. Dodatkowo w imieniu władz samorządowych i całej społeczności Grudziądza złożył życzenia kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu, wielu radosnych chwil pełnych życzliwości i miłości osób najbliższych. Podkreślił, że jubileusz ten to okazja doniosła i niecodzienna. Sto lat, to okres w którym jubilatka zebrała mnóstwo doświadczeń i mądrości.
 
 
Warto dodać, że Pani Gertruda jest w naszym mieście obecnie jedną z sześciu osób, które osiągnęły ten wyjątkowy wiek. 100 lat przeżyło pięć kobiet i jeden mężczyzna. 
 
Pani Gertrudzie życzymy przede wszystkim dużo zdrowia dla jubilatki.