joomla templates top joomla templates template joomla

Oficjalny kandydat na prezydenta Grudziądza? Maciej Glamowski odwiedził festyn zorganizowany na os. Chełmińskim, rozmawiał z mieszkańcami, rozdawał baloniki

R.Ż/eSerwis.info; fot: facebook/Maciej Glamowski włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

 
Do wyborów samorządowych pozostał ponad rok, ale już teraz nowa siła polityczna "Obywatelski Grudziądz" rozpoczyna rozmowę z Mieszkańcami Grudziądza.
 
W trakcie festynu zorganizowanego w sobotę na Osiedlu Chełmińskim Maciej Glamowski rozdawał baloniki, rozmawiał z mieszkańcami. Można było odnieść wrażenie, że to początek kampanii prezydenckiej jego i samorządowej Stowarzyszenia „Obywatelski Grudziądz”, które powstało z początkiem roku w Grudziądzu. 
 
 
 
Nowa siła polityczna Grudziądza - bo o niej jest mowa - obecnie ma w swoich szeregach trzech radnych w tym dwóch byłych członków Klubu Platformy Obywatelskiej, którzy przestali wspierać obecną władzę mowa o Macieju Glamowskim i Szymonie Gurbinie oraz radnego niezależnego  Piotra Rohde, który w poprzednich wyborach startował razem z komitetem Janusza Dzięcioła i jako jedyny się dostał z niego do Rady Miejskiej. 
 
Już dzisiaj Radni nie ukrywają, że zawalczą w nadchodzących wyborach nie tylko o miejsca w Radzie Miejskiej, ale również o prezydenturę i chociaż do wyborów jeszcze trochę czasu to łatwo wywnioskować, że liderem, kandydatem na prezydenta będzie właśnie Maciej Glamowski. 
 
 
 
Maciej Glamowski i Szymon Gurbin którzy opuścili jakiś czas temu kolegów z PO nie kryją swojego niezadowolenia z polityki finansowej miasta, która ich zdaniem dyskryminuje z jednej strony kulturę, "ładując" ogromne środku w sport, a jednocześnie nie może sobie od lat poradzi z problemem szpitala, który powolnie spycha Grudziądz w otchłań zadłużenia. 
 
Spotkania z mieszkańcami, niedawno wyemitowany spot skierowany do grudziądzan odnośnie dotyczący finansów miasta w internecie, a także jeden chyba z najskuteczniejszych Radnych Rady Miejskiej Grudziądza Piotr Rohde, który od samego początku walczy niemal o każdy metr kwadratowy chodnika na swoim osiedlu, znany również wielu z udziału w wielu akcjach - to mają być atuty nowej siły politycznej Grudziądza i alternatywa w stosunku do obecnych władz, które narobiły "finansowego bałaganu" w grudziądzkim szpitalu, na który skierowane są oczy wszystkich mieszkańców.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież